EWELINA FLINTA Z NOWYM SINGLEM „FRUTTI DI MARE”

W sieci ukazał się najnowszy singiel Eweliny flinty wraz z teledyskiem.

Frutti di Mare to przytulenie tego co we mnie delikatne, to przyznanie i pozwolenie sobie na zagubienie, na „nie wiem”, na poszukiwanie drogi, to metafory zainspirowane przyrodą, którą kocham. Przez lata zakładałam zbroję i nie pozwalałam sobie docenić swojej wrażliwości. Odcinałam się od siebie. Wydawało mi się, że siła i wrażliwość nie mogą współistnieć. Bardzo się myliłam. Prawdziwa siła nie ma racji bytu, gdy odcina się od wrażliwości. Jedno bez drugiego nigdy nie będzie trwałe. Zagubienie dopada nie tylko mnie. Pędzimy bezrefleksyjnie, niszcząc siebie i wszystko co nas otacza. Czekamy aż ktoś lub coś nas uratuje, a tymczasem klucz do ratunku jest w nas – mówi Ewelina Flinta o utworze.

POSŁUCHAJ W STREAMIE

Teledysk do utworu powstał przy współpracy Wojciecha Olszanki i Łukasza Bugajskiego. Dystrybutorem cyfrowym utworu jest Agora Digital Music.

Ewelina od kilkunastu lat pełni funkcję ambasadorki (również członkini rady) ekologicznej Fundacji Nasza Ziemia, stworzonej przez Mirę Stanisławską-Meysztowicz. Ambasadorka i uczestniczka międzynarodowego muzyczno-społecznego projektu Sounds Like Women, stworzonego przez Luizę Staniec – Moir, mającego na celu zwrócenie uwagi na nierówne traktowanie kobiet, jak również przemoc fizyczną, psychiczną, finansową. Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Laureatka wielu nagród i wyróżnień. 

Pod koniec 2021 roku Ewelina dołączyła do Echo Production, reprezentującej m.in. Adama Nowaka, czy zespół Meek, Oh Why? Wspólnie postanowili wydać już drugi singiel. Na przełomie 2022/2023 ukaże się długo oczekiwany, nowy album artystki. Do tego czasu Ewelina zagra przedpremierowo między innymi w Starej Cegielni (10.11.2022, https://www.scenacegielnia.pl/koncerty/ewelina-flinta) oraz w warszawskim Niebie (03.12.2022,https://goingapp.pl/wydarzenie/ewelina-flinta-i-nowy-album-i-koncert-premierowy/grudzien-2022). Przed wydaniem albumu zespół zagra jeszcze kilka koncertów, o których informacje będzie można uzyskać na social mediach artystki, jej kanale YT (https://www.youtube.com/channel/UCeDRq69a7snXXqXT_U5BVrg) oraz na stronie managementu https://echoproduction.pl/

EWELINA FLINTA
FB: https://www.facebook.com/ewelinaflinta 
Instagram: https://www.instagram.com/ewelina_flinta/ 
TikTok: https://www.tiktok.com/@ewelina_flinta_official 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s