Tosteer powraca! Nowa muzyka i specjalny koncert na XXlecie zespołu!

Właśnie jesteśmy świadkami reaktywacji w wielkim stylu. Rockowy zespół Tosteer, który zdobył niemałą popularność w pierwszej dekadzie XXI wieku, wraca do tworzenia i koncertowania!

Tosteer zasłynął dzięki świetnej płycie Testosterone, która dała im dwie nominacje do Fryderyków. W tym czasie zespół zaliczył również koncerty przed m.in. Dave’em Gahanem i Placebo. Zawiesili swoją działalność w 2010 by powrócić teraz, jako trio (Bartek Grzanek – wokal, gitary, Łukasz Kapuściński – gitary, Paweł Stępień – bębny) ze zdwojoną mocą.  Od paru miesięcy widać i słychać efekty tych działań. Jakiś czas temu panowie zarejestrowali specjalną live sesję, podczas której, obok znanych już utworów, zaprezentowali premierowy singiel pt. „Podpalam Świat”. Piosenka jest zapowiedzią nowego materiału. Jak sami mówią:  To zbiór naszych obserwacji i przemyśleń, tym razem z perspektywy „dojrzałych mężczyzn z bagażem”, jakimi staliśmy się przez minioną dekadę.

Już 11 listopada odbędzie się wyjątkowy koncert, zorganizowany specjalnie na 20lecie powstania Tosteera. Zespół serdecznie zaprasza wszystkich do Łodzi, do klubu (przypomnij proszę nazwę). Zapowiadają go z wielką pompą, dlatego w ich imieniu polecamy regularne sprawdzanie ich kanałów social media!

https://www.facebook.com/tosteerpl

https://www.facebook.com/events/8033358880069009

https://www.youtube.com/c/Tosteer

https://www.instagram.com/tosteerp

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s