Searching for Management niczym wyjęci z soundtracku do Stranger Things

Searching for Management prezentują kolejny singiel zapowiadający ich nadchodzący, debiutancki album. Cloud to bardziej surowa odsłona duetu.

Zespół tworzony przez Jakuba Szwarca (perkusja, elektronika) i Michała Rukszę (syntezatory, elektronika) specjalizuje się w graniu live-techno, co zaprezentowali w swoim debiutanckim singlu Oslo. Kolejna propozycja od Searching for Management udowadnia, że muzyka elektroniczna daje szerokie pole eksploatacji, a łatka „techno” nie ogranicza ich do jednego stylu brzmienia.

Powtarzalność to coś, co Searching for Management jest raczej obce, nawet jeśli ich najnowszy singiel opiera się na czterodźwiękowym motywie, zapętlonym przez niemal cały utwór. Cloud to pierwsza kompozycja stworzona w duecie przez Szwarca Rukszę, która oddaje surowość brzmienia duetu. Jest tajemniczo, mrocznie i niepokojąco, przez co utwór śmiało mógłby zasilić soundtrack serialu Stranger Things.

Premierze singla towarzyszy teledysk w postaci live sesji, podczas której możemy obserwować Searching for Management w wydaniu live. Sprawdźcie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s