Marta Kruk zaprezentowała singiel pt. „Dookoła zamiast do celu”

To kontynuacja przeżyć kobiety, która „Zawsze chciała być facetem” czyli pierwszego singla artystki. Jej codzienna lista zadań jest coraz dłuższa i dłuższa. Ona pędzi, świat pędzi i nie widać, żeby sytuacja miała się ustabilizować. Chciałaby się zatrzymać, odpocząć, złapać oddech, ale wie, że jeśli to zrobi, to świat nie poczeka, a ona znowu będzie próbować za nim nadążyć. Tkwi w pułapce. Zamiast skupić się na priorytetach, załatwia wszystkie sprawy dookoła, bo ktoś na nią liczy, komuś obiecała, za kogoś jest odpowiedzialna. Natłok spraw doprowadza ją do szaleństwa i jedyne o czym myśli to spokój i ucieczka w bajkowy, spokojny świat.

Utwór „Dookoła zamiast do celu” to drugi singiel z płyty pt. „Meteoryt”, która swoją premierę będzie miała na wiosnę 2023. Album tworzy opowieść współczesnej Kobiety, która z jednej strony jest bardzo wrażliwa, a z drugiej silna „jak zwierz”. Nie może patrzeć na otaczający, zabiegany świat i nieustannie szuka sposobów, aby przetrwać i zawalczyć o lepszy byt. Piosenki przepełnione są przeróżnymi emocjami, które towarzyszą wspomnianej kobiecie każdego dnia. Miłość i nienawiść, wzloty i upadki, ukochana rodzina kontra spełnienie zawodowe i oddanie się pasji. Jedna piosenka wynika z drugiej. Jest kontynuacją historii.

Marta Kruk to wokalistka, autorka tekstów i wierszy, właścicielka Agencji Muzycznej oraz Szkoły Artystycznej Musicflow. Certyfikowany Trener Wokalny  PVC ( Professional Vocal Coach ) Metodą Mix i Doctor Vox Techniq. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu w Łomży, skąd pochodzi oraz wokalistykę jazzową na kierunku Jazz i muzyka estradowa w Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Zwyciężczyni Rock Star Festiwal Katowice 2015 z grupą Dobre Wiadomości. Finalistka konkursu na interpretację piosenek Kaliny Jędrusik – festiwal Pejzaż bez Ciebie 2017.  Ma na swoim koncie singiel  „Rozsypane kadry”, do którego nakręciła, autorską EP-kę pt.” My śni My” z zespołem Dobre Wiadomości oraz płytę akustycznego duetu AnyTime pt. „Cherish Dreams”.

www.martakruk.pl

https://www.facebook.com/martakrukpl

https://www.instagram.com/martakrukpl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s