Debiut Wiktora Zwierzyńskiego

Wiktor Zwierzyński, znany z programu The Voice of Poland, wydaje swój pierwszy singiel. Poczuj się jak w siódmym niebie!

Singiel jest wyrazem wdzięczności dla osób, które swoją obecnością sprawiają, że czujemy się jak w siódmym niebie. To także pełne nadziei wyznanie miłości, w której najpiękniejsza jest radość z drobiazgów i rutyn, takich jak codzienne wschody i zachody słońca czy – po prostu obecność drugiej osoby. Warto poświęcić chwilę na refleksję nad tym, kto w naszym życiu jest najważniejszy i podziękować im zanim będzie za późno. Lekki i przyjemny kawałek jest odzwierciedleniem samych pozytywnych emocji i marzeń. „W siódmym niebie” przedłuża lato, odganiając nadchodzącą przygnębiającą i smutną jesień.

„W siódmym niebie” to pierwszy singiel Wiktora, którego znamy z udziału w programie The Voice of Poland, gdzie podczas przesłuchań w ciemno obrócił wszystkie fotele trenerskie. Finalnie swoją przygodę kontynuował w drużynie Sylwii Grzeszczak. Teraz prezentuje światu swój pierwszy autorski singiel, który stworzył we współpracy z Oliwierem Zającem.

Wiktor Zwierzyński – wokalista, uczestnik XII edycji programu The Voice of Poland. Utworem „W siódmym niebie” debiutuje z autorskim materiałem. Przy tworzeniu muzyki kieruje się szczerymi emocjami, a do swoich inspiracji zalicza także przyrodę (szczególnie niebo), co ma związek z jego kierunkiem studiów – geografią. Wiktor od dziecka uwielbia występować na scenie – w swoim życiu stawiał na niej kroki jako tancerz, aktor i wokalista. Marzy o wydaniu albumu, własnej trasie koncertowej i występie na Eurowizji. Spośród artystów najbardziej ceni sobie Harry’ego Stylesa, Billie Eilish, Adele i Duncana Laurenca, nie zapominając o muzycznych legendach takich jak Aretha Franklin, Whitney Houston Michael Jackson czy Freddie Mercury.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s