Wiktoria Tracz i „Taki sam” …

Wokalistka i songwriterka Wiktoria Tracz nie narzeka ostatnio na nudę. Dużo tworzy, dużo nagrywa, ostatnio można ją było usłyszeć podczas wielkiej koncertowej produkcji na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwieńczeniem tego okresu jest nowy singiel „Taki sam”, który ma właśnie swoją premierę.

Nowy utwór, tak jak poprzedni singiel Wiktorii Tracz, „Bajka”, jest autorstwa laureatów tegorocznego Festiwalu w Opolu (nagroda przyznawana przez ZAIKS) czyli Sonię Maselik i Przemka Puka. „Taki sam” to niezwykle przebojowy utwór, z zapadającym w pamięci  i dynamicznym refrenem – idealny kandydat na taneczny przebój jesieni. Do utworu powstał również oryginalny i świetnie wyprodukowany teledysk. Tak Wiktoria wspomina pracę nad nim: Praca przy teledysku, jak zawsze, jest fajnym uczuciem. Jest trochę niepokoju, czy zdążymy z czasem i czy wszystko wyjdzie, a z drugiej strony jest dużo zabawy! Impreza w basenie z pianek była jednym z moich ulubionych momentów! A jak wisiałam do góry nogami na „donacie” to prawie kręgosłup złamałam (śmiech). Wiec ogółem mówiąc wiele przygód. 

Wiktoria, która ma za sobą intensywny okres wakacyjny – zwieńczony występem podczas wyjątkowego koncertu Wielkie Granie na Narodowym, u boku takich artystów jak, m.in. Urszula, Doda czy Jan Borysewicz, planuje już kolejne działania muzyczne, w tym współpracę z innymi producentami. Ale o tym już niedługo. Tymczasem mocno polecamy jej piosenkę „Taki sam”.

https://www.instagram.com/wiktoriatracz/
https://www.facebook.com/wiktoriatraczofficial
https://www.youtube.com/channel/UCw2iFoC8DK5FT_ER1Um3SyQ
https://www.tiktok.com/@wiktoria.v1?lang=pl-PL

https://www.wiktoriatracz.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s