Katowickie DE ŁINDOWS rozpali „Pożar w Burdelu” na 20 urodziny

1 października ukaże się nowa siódma już płyta katowickiej grupy De Łindows zatytułowana „Pożar W Burdelu”.

Znajduje się na niej 15 nowych numerów nagranych w Studio Radioaktywni pod czujnym okiem Adama Celińskigo. Ten album to kwintesencja 20 lat grania zespołu De Łindows. Jest to połączenie ostrych numerów z celnymi i dosadnymi tekstami, takimi jak: tytułowy „Pożar w burdelu”, czy „Spacer w deszczu bomb”. De Łindows nie byłoby sobą, gdyby nie podeszło z przymrużeniem oka do niektórych istotnych spraw społecznych.

W tym całym bałaganie, gdzie dzban pogania dzbanem kapela podkreśla, że najważniejsza jest ta najbliższa osoba, bo tylko dzięki niej jeszcze nie zawalił się cały świat; że mimo wszystko jakoś się jeszcze trzymamy jak miłość w czasach zarazy, a zawsze gdzieś czeka ten ostatni port i przyjaciele, za których wznosimy kufle w górę.

W tym wybuchowym miksie agresywnych riffów i dających chwilę wytchnienia melodyjnych piosenek zespół czuje się najlepiej. Pierwszym singlem promującym płytę jest utwór „Nielegalna”. Płytę jako bonusy dopełniają dwa covery:  „Codziennie” Apatia oraz „Spodnie z GS-u” Farben Lehre.

Wydawca : Lou & Rocked Boys.

Premiera: 01.10.2022 na koncercie urodzinowym XX lat De Łinodws: Farben Lehre, The Analogs, Pull The Wire – CK Wiatrak Zabrze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s