Najbardziej osobisty numer Nezznalek. „Daddy Issues” zapowiada debiutancki album

Artystka przyzwyczaiła słuchaczy, że w tekstach swoich piosenek podejmuje ważne dla jej pokolenia tematy, ale „Daddy Issues” to singiel jak sama mówi „szczery do bólu”.

Historia Nezznalek zawarta w „Daddy Issues” jest tym smutniejsza, kiedy zdamy sobie sprawę jak wiele osób żyje z podobnymi problemami.

Szczerość, autentyczność i pokazywanie swojego życia zarówno od dobrej, jak i złej strony – za to ludzie pokochali Nezznalek. Jak żadna inna artystka młodego pokolenia, czy w swojej muzyce, czy w Internecie, nigdy niczego nie ukrywa, nie prowadzi wymuskanych profili na social mediach. Jej głównym atutem jest prawdziwość.

Taka właśnie jest Nezznalek w najnowszej piosence „Daddy Issues”. Dotyka tematu bardzo wrażliwego i trudnego, a jednocześnie tak powszechnego w dzisiejszym świecie. Paulina wprost mówi, jaką krzywdę w życiu wyrządził jej brak ojca – strach przed uczuciami i ciągłe życie w kłamstwie towarzyszyły jej przez większość życia. Teraz, jako świadoma siebie i swoich emocji artystka, chce mówić głośno o trudnych doświadczeniach i pokazać słuchaczom, że nie są z nimi sami.

„Daddy issues” to mój najbardziej osobisty utwór. Opowiada historię specyficznej, toksycznej relacji, która odkąd tylko pamiętam, zatruwała moje życie. Napisanie tej piosenki wiązało się z pogodzeniem z przeszłością i wybaczeniem. Poczułam ulgę i zdołałam odnaleźć siebie w muzyce. Ta piosenka to moja kropka nad „i” na każdej możliwej płaszczyźnie, która dotychczas nie była domknięta.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s