damazy debiutuje singlem „Tak jak kiedyś ty”!

„Tak jak kiedyś ty” to muzyczna opowieść przepełniona mieszanką żalu, tęsknoty i wspomnień.  Kiedy coś w naszym życiu się kończy cierpimy. Po jakimś czasie cierpienie ustępuje a  jego miejsc zastępuje na wpół zobojętniałe wspomnienie. 

Nagranie uświetnił zmysłowy saksofon Moniki Muc znanej z zespołu Błażeja Króla czy projektu Męskie Granie Orkiestra 2020.

damazy o swoim singlu:

„Czasami znaczymy dla siebie na tyle dużo, że już na zawsze zostajemy w głowie. Utwór ten jest właśnie takim melancholijnym wspomnieniem z przeszłości. Jednak kluczowa nie jest tu już sama rozpacz po utracie czegoś bliskiego i znaczącego. Po trudnych chwilach często zmuszeni jesteśmy już nie przeżywać, tylko wypada nam nauczyć się z tym żyć. Czasami myśli prowadzą nas jednak do przeszłości, a my wyzuci z emocji odczuwamy jedynie frustrację.”

damazy to młody zafascynowany muzyką człowiek. Od lat pisze i komponuje własne utwory. Jest niezwykle wrażliwy, co umiejętnie wykorzystuje by przekazywać emocje w swoich piosenkach, trafiając do najbardziej wymagających słuchaczy. Swoje inspiracje czerpie z muzyki alternatywnej i R&B. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s