ZAWADZKI RUSZA NA MUZYCZNY DZIKI ZACHÓD – POSŁUCHAJ SINGLA „Z PANEM PAN”

Zawadzki zadebiutował w 2021 roku singlem “Przypadki”, który został ciepło przyjęty przez słuchaczy i zagwarantował mu pewną pozycję wśród artystów wspierających społeczność LGBTQ+. Dziś rusza z kopyta z mocnym numerem  “z Panem Pan” za którego dystrybucję odpowiada KAYAX DISTRIBUTION.

Z PANEM PAN to szalona, pełna ognistych podtekstów wyprawa na Dziki Zachód. Z pewnością głośno i dosadnie wyartykułuje to, co może być uważane w naszym kraju za temat tabu. Jeszcze. Jak opowiadać o sprawach trudnych lub bardzo trudnych tak, żeby trafiały do milionów? Z wielkim dystansem i poczuciem humoru! iihaa! – mówi o singlu Zawadzki.

Zawadzki, a właściwie Maciej Zawadzki to pochodzący z Wrocławia a mieszkający obecnie w Warszawie wokalista, aktor i człowiek wielu pasji. W swojej twórczości mocno nawiązuje do stylistyki lat 80’tych. Główne jej cele to uśmiech, zabawa, dystans i radość. Jest częścią społeczności LGBTQ+ co mocno zaznacza w swoich dziełach. Wydaje właśnie debiutancki album dzięki uprzejmości KAYAX DISTRIBUTION

Zawadzki w socialach:

Instagram: https://instagram.com/zawadzki.music

Facebook: https://www.facebook.com/zawadzkimusic

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s