Wielki powrót ADY SZULC! Posłuchaj singla „Tlen”

Gwiazda programu „X-Factor” przypomina o sobie nowym utworem po kilku latach przerwy.

Ada Szulc pojawiła się na polskiej scenie muzycznej w 2011 roku, gdy zdobyła trzecie miejsce w pierwszej edycji programu „X-Factor”. Młoda wokalistka zyskała wtedy ogromną rozpoznawalność, szybko jednak wycofała się ze showbiznesu.

Teraz, po kilku latach milczenia, Ada powraca ze swoim nowym materiałem, a „Tlen” jest pierwszym singlem, który mamy okazję usłyszeć. Artystka mówi o nim: „Piosenka opowiada o tym, że tworzenia muzyki i poczucia spokoju potrzebuję jak tlenu, tylko nie wiem czy da się to ze sobą pogodzić”.

Singiel jest już dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/adaszulctlen

Ada Szulc dała się poznać szerszej publiczności, kiedy 11 lat temu dotarła do finału pierwszej polskiej edycji programu „X-Factor”. Przed Adą uplasowali się jedynie Gienek Loska i Michał Szpak. Pomimo ogromnej na tamtej czas popularności, wycofała się z życia publicznego,  powracając do Krakowa. W międzyczasie zrealizowała jednak kilka projektów muzycznych. Wydała album „1000 miejsc” z DJ-em Adamusem, nagrała piosenki do filmu „Big Love” oraz animacji Disneya „Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł”, a także wzięła udział w trasie Basi Trzetrzelewskiej. Jej ostatnią aktywnością muzyczną aż do teraz była piosenka „Hide&Seek”, wydana w 2016 z zespołem Helolove.

Jak sama Ada mówi, życie blisko showbiznesu nie jest dla niej. Dlatego tak długo musieliśmy czekać na jej solowy projekt i pierwszy po przerwie singiel „Tlen”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s