Nezznalek przekonuje, by żyć chwilą w nowym singlu „Miasto”

Własne miejsce może być wszędzie, jeśli obok będą odpowiedni ludzie. „Miasto” jest o tej jednej osobie, dzięki której zawsze i wszędzie czujesz się komfortowo.

Wakacje powoli dobiegają końca, słońce chowa się za horyzont coraz wcześniej, jednak Nezznalek dalej rozświetla fanom dni swoją muzyką. Tym razem młoda artystka serwuje słuchaczom numer o bardzo pozytywnym wydźwięku, nagrany we współpracy z tajemniczym raperem kozytapes. Wyrazistości piosence dodaje jego autotune’owy wokal.

Za klip odpowiedzialny jest Directed by Kooza, który tworzył już dla artystów takich jak: Waima, Chillwagon, Borixon.

„Miasto” to kolejny fragment układanki, która tworzy wizerunek Nezznalek jako głosu generacji Z. To historia opowiadająca o miłości, uczuciu i łapaniu wszystkich możliwych chwil w życiu. Nezznalek kieruje się ideą „carpe diem”, niezależnie od tego, w jakim miejscu i czasie się znajduje. Najważniejsze, by mieć koło siebie tę jedną, właściwą osobę.

„Jestem introwertyczką i rzadko wychodzę z domu. Czasami moi znajomi wyciągają mnie z mojej strefy komfortu, ale nigdy nie widziałam w tym większego celu. Przynajmniej do pewnego momentu. „Miasto” opowiada o osobie, która sprawiła, że wszystko wokół staje się piękniejsze, a życie dzięki niej na nowo nabiera sensu” – opowiada Nezznalek o swoim nowym utworze, który zapowiada debiutancki krążek Nezznalek „XD”Więcej szczegółów dotyczących płyty, artystka zdradzi już niedługo za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych.

Paulina Neznal to artystka, która jest głosem młodego pokolenia. Jej działalność internetową, jeszcze przed podpisaniem kontraktu z wytwórnią, śledziło mnóstwo osób. Teraz ta sama społeczność kibicuje Nezznalek w tworzeniu muzyki opowiadającej o problemach i sukcesach własnych oraz rówieśników. Artystka ma w swoim repertuarze przełamujące schematy numery, takie jak „Kobieta” czy „Hey Boomer”. Jej debiutancki singiel „Bitch Please” zdobył aż 80 milionów wyświetleń na TikToku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s