MAS subtelnie rozlicza się ze zdradą!

Kosmyki – smutna historia od MAS.

„Kosmyki” to pierwszy utwór, który otrzymaliśmy od MAS jako demo. Od razu się w nim zakochaliśmy i już wtedy wiedzieliśmy, że to będzie dobra współpraca. Dziś MAS szturmuje serwisy streamingowe i coraz częściej grana jest w rozgłośniach radiowych.


„Kosmyki” to piosenka o zdradzie. To bardzo intymna próba zmierzenia się ze złymi wspomnieniami. Opowiada historię związku z kilkuletnim stażem, w którym wypaliło się uczucie. Jeden kosmyk oznacza zdradę, a tym samym koniec wszystkiego co do tej pory łączyło te dwie osoby.

MAS o swoim najnowszym singlu:

Utwór „Kosmyki” opowiada o najbardziej osobistej historii jaką chce opowiedzieć słuchaczom. Przewija się tam motyw zdrady, wypalenia, jak również bolesna świadomość tego, że bliska mi osoba nagle staje się zupełnie obca. Będąc w relacji z drugim człowiekiem nie spodziewałam się tak trudnych emocji i nie byłam na nie przygotowana. Bardzo dużo czasu musiało upłynąć, bym szczerze mogła powiedzieć, że poradziłam sobie z tą stratą. Dziś bogatsza o doświadczenie patrzę z uśmiechem w przyszłość.

MAS to niezwykle zdolna multiinstrumentalistka, wokalistka, autorka tekstów i producentka. Ze światem muzycznym związana od najmłodszych lat, co jest zasługą jej ojca, który zaszczepił w niej miłość m.in. do perkusji. MAS świetnie odnajduje się na pograniczy muzyki alternatywnej, jazzu i bardzo smacznego, mądrego popu. Jej dotychczasowa twórczość świetnie przyjęła się wśród słuchaczy, zarówno w serwisach streamingowych jak i w rozgłośniach radiowych. Obecnie kończy pracę nad swoją płytą, której premiera już niebawem…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s