Natalia Kozik debiutuje singlem „Drogi do szczęścia”!

„Drogi do szczęścia” to debiutancki singiel młodej, utalentowanej dziewczyny. Mowa o Natalii Kozik, która zachwyca głosem niejedną osobę. Teraz nastolatka spełnia swoje marzenia i idzie w głąb branży muzycznej. Tego numeru warto posłuchać!

Młoda piosenkarka wydała swój debiutancki utwór! Największym marzeniem Natalii Kozik było wydanie własnego singla, a dzięki zaangażowaniu trenerki wokalnej Agnieszki Wiechnik oraz producenta MAVOOIA, marzenie stało się rzeczywistością! Tekst napisała Beata Ejzenhart.

Do śpiewania Natalię Kozik namówiła jej siostra. Z czasem okazało się, że to właśnie w muzyce odnalazła swoje miejsce i tym szczęściem młoda piosenkarka chciałaby się podzielić ze światem – swoją historią zawartą w singlu „Drogi do szczęścia”.

Debiutantki utwór Natalii opowiada o tym, że dróg do zadowolenia, spełnienia i szczęścia jest wiele, jednak każdy musi odnaleźć własną. Po nieudanych próbach nie wolno się poddawać, trzeba uwierzyć w siebie i za wszelką cenę dążyć do realizacji swoich marzeń.

Utwór jest dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych.

Powstało do niego również wyjątkowe wideo dzięki uprzejmości Dyrekcji SP nr 29 im. A. Mickiewicza w Lublinie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s