„Każdego dnia” – nowy singiel zespołu Pan Demia & Marcin Chrustowski

Po świetnie przyjętym debiutanckim singlu zespołu Pan Demia & Marcin Chrustowski „Ja mówię nie”, przyszedł czas na kolejny – „Każdego dnia”, który pokazuje zgoła inne, bardziej melodyjne oblicze projektu.

Nowy utwór z pewnością świetnie sprawdzi się w okresie wakacyjnym, ma również mocny potencjał w stacjach radiowych. W jaki sposób powstał i jakie ma znaczenie dla Marcina Chrustowskiego? Jest prostym wyrazem mojego prywatnego spojrzenia na życie, na mijający czas, którego jest co raz mniej by zrealizować swoje  plany i marzenia. Piosenka powstała dwa lata temu, odłożyłem ją, jak i wiele innych rzeczy, na bok na czas pandemii. Wrocilem do niej jakieś dwa miesiące temu i wraz z zespołem popracowaliśmy nad jej obecnym kształtem. W tym projekcie jak i w poprzednim „Ja mowie Nie”, swoja pomoc zaoferował Krzysztof (Alladyn) Imiolczyk za co jesteśmy mu  z chłopakami bardzo wdzięczni, bo efekt jest dokładnie taki, jaki mieliśmy w zamyśle – odpowiada.

Pan Demia & Marcin Chrustowski to zespół złożony z polskich muzyków, ale każdy z nich mieszka na co dzień w Anglii. Grupa uformowała się trochę przez przypadek w okresie pierwszego lockdownu – było dużo wolnego czasu –  stad nazwa. Perkusista usłyszał mnie gdzieś w social media, skontaktował się ze mną… I tak się zaczęło. Po pewnym czasie powoli zaczęli dołączać inni członkowie zespołu. Skład zmienił się w przeciągu dwóch ostatnich lat. Tak naprawdę ze starego zostałem tylko ja, ale funkcjonujemy i mamy się bardzo dobrze – opowiada Chrustowski. Potwierdzeniem tych słów jest passa zespołu. Nagrywają nowe utwory, koncertują (niedawno zagrali świetny koncert przed zespołem Dżem, supportują też wiele innych polskich gwiazd.

„Każdego dnia” jest dostępny, wraz z mocno klimatycznym i pasującym do muzyki video, na zespołowym kanale YT. Już niedługo będzie również dostępny na wszystkich platformach stramingowych. Mocno polecamy śledzić ich social media, zapowiadają kolejne koncerty, oraz – co najważniejsze – nowe piosenki!

https://www.facebook.com/MCPanDemia

https://www.instagram.com/pan_demia_mchrustowski/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s