Muzyczna galaktyki braci Gabriela i Mikołaja Rękasów – posłuchaj „Kosmodrom”!

Rękasowie tworzą w chwytliwą muzykę balansującą na granicy alternatywnego popu, pop rocka i rocka, której szczególnego charakteru nadają ciekawe teksty.

Są kosmicznie zdolni, mają pomysł na siebie, są zdeterminowani i nie boją się wyzwań. Zespół Kosmodrom powstał ledwie w 2020 roku, a już poważnie namieszał na rodzimej scenie alternatywnej.

Poznajcie ich wielce obiecujący debiutancki album. Bądźcie gotowi! Kosmodrom zabierze Was w podróż do krainy kosmicznie pięknych dźwięków, w której przeżyjecie wiele wspaniałych chwil.

POSŁUCHAJ ALBUMU

Bracia Gabriel Rękas i Mikołaj Rękas nie chcieli zostać youtuberami, instagramerami, patostreamerami, czy tłuc się w FAME MMA za grube siano. W czasach szkolnych grali w zespole Need More Clouds, z którym zdobyli ważne pierwsze doświadczenia w studiach nagraniowych. Występowali też w telewizji, na różnych krajowych festiwalach, niejednokrotnie zdobywając na nich nagrody. Czas szkolny się skończył, a wraz z nim żywot Need More Clouds. Kolegów Gabriela i Mikołaja pochłonęła proza życia, ale bracia postanowili, że pozostaną przy muzyce. Tak w 2020 roku narodził się Kosmodrom.

M MAG POLECA:

Grali na scenach:

Pol’and’Rock (występ na dużej scenie), Cudawianki Gdynia, Jarocin Festiwal, Hej Fest, In Memoriam – Festiwal im. Grzegorza Ciechowskiego, Scyzoryki Festiwal, Naturalnie Mazury Festiwal, Rock In Mińsk (grand prix), Slot Art Festival (zwycięzcy sceny konkursowej)

Supportowali m.in.:

Dawida Podsiadło, Organka, Krzysztofa Zalewskiego, Agnieszkę Chylińską.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s