GABOR POWRACA Z ENERGICZNYM PRZEBOJEM NA DRUGĄ POŁOWĘ LATA – “ MIŁOŚĆ”

Gabor powraca w singlu, który ma szansę mocno namieszać w drugiej połowie lata! Po pozytywnym i energicznym utworze “Najlepsi” czas na kolejny numer, tym razem pełen miłości i szaleństwa prosto z Miami. Artysta zaprasza na swój najnowszy, niezwykle szybko wpadający w ucho, energiczny, wpasowujący się w letni klimat utwór! 

W nowej, bardzo optymistycznej piosence Gabor nawiązuje do korzystania z życia pełnymi garściami, dzieląc przy tym niezapomniane chwile ze swoją drugą połówką u boku. Słowo “miłość” ma przypomnieć o tym, że nawet kiedy coś jest nie tak, to właśnie ona trzyma nas przy sobie i dzięki niej jesteśmy w stanie przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu. Artysta podobnie jak w poprzednim utworze “Najlepsi” mówi o tym, żeby czerpać z życia ile się da – tym razem utwór jest przesiąknięty jednak nutą beztroski, szaleństwa i miłości. “Miłość” błyskawicznie wpada w ucho, jest utrzymany we współczesnym, świetnie wyprodukowanym popie i Gabor niewątpliwie dostarcza wraz z nim dużo pozytywnego letniego vibe’u .

Życie szybko mija i dlatego trzeba z niego korzystać w pełni. Najlepiej korzysta się z niego mając przy sobie swoją druga połówkę, z którą można dzielić najlepsze chwile. A nawet jakby dosięgło was letnie przesilenie to warto wtedy zdać się na tytułową miłość, ona nas trzyma“ – wyjaśnia znaczenie swojej piosenki Artysta.

Teledysk jest produkcją na wysokim poziomie i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych, nawet w kontekście polskich gwiazd. Cały obraz był kręcony w kilku miejscach, w tym w Miami w USA, czy na Bahamach, co nadaje całej produkcji niesamowicie unikalnego, amerykańskiego klimatu. Ujęte w nim sceny świetnie obrazują to co chce przekazać artysta, czyli żeby czerpać z życia ile się da i po prostu się kochać. 

Gabor ma 27 lat i pochodzi z Rudy Śląskiej, od wielu lat koncertuje i nagrywa swoje utwory. Jego muzykę można usłyszeć w Internecie, a także stacjach radiowych i tv, które chętnie dają szansę młodemu, ale jednocześnie dojrzałemu wokaliście. Od dłuższego czasu związany jest z wytwórnią ID Records, pod której marką wydaje swoje kolejne, regularnie powstające utwory, których jest w pełni autorem – zarówno muzyki jak i słów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s