Ofelia Artystką Sierpnia Spotify EQUAL. Posłuchaj utworu „Bolesne kości” na playliście EQUAL Polska

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że Ofelia została ambasadorką sierpnia Spotify EQUAL! Jej najnowszy singiel – „Bolesne kości (Tymoteusz)”  znajdziecie na playliście EQUAL Polska

„Bycie ambasadorką Spotify Equal to jest spełnienie mojego marzenia, marzenia z dzieciństwa. Robię to trochę dla mnie małej, która czuła się wykluczona, trochę dziwna, trochę inna. Mam nadzieję, że głos który niesiemy ze sobą, będzie docierał do wszystkich, którzy tak się czują. Będziemy szerzyć miłość i równość poprzez muzykę – tak o Spotify Equal mówi Ofelia.

Posłuchaj singla „Bolesne kości (Tymoteusz)” na playliście EQUAL Polska

Z nadchodzącego, drugiego albumu Ofelii – „Osiem”, znamy już cztery bohaterki: Mirandę (Zakochana w bicie)”Lisę (Słony kiss)Helenę (Samuraj) oraz Samantę (Ariwederczi). Każda z nich niesie ze sobą jakieś inne przesłanie do odbiorów oraz symbolikę.

Posłuchaj singla „Bolesne kości (Tymoteusz)” w serwisach streamingowych

Tak Ofelia mówi o kolejnym singlu – Bolesne kości (Tymoteusz):
„Tymoteusz czyli ktoś kim często bardzo chciałam być. Kimś kim przez wiele lat wierzyłam, że powinnam być. Ktoś kto przejmował ciosy i przerabiał je na broń masowego rażenia. Tymoteusz był mi potrzebny i czasem nadal jest. Ta energia (pozornie „męska”) we mnie nigdy nie zgaśnie i jest dzisiaj częścią mojej kobiecości. Nadal mnie podnosi i trzyma mi gardę gdy przyjdzie taka potrzeba. Dzisiaj częściej już śpi i odpoczywa, a korzystam z niej tylko wtedy gdy konieczne.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s