Mocna dawka nowej muzyki od Piotra Zioły! W sieci pojawiły się dwa nowe single artysty!

Prąd do odsłuchu w serwisach streamingowych oraz Choć czuły gest tu radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez, do którego powstał również teledysk.

Prąd oraz Choć czuły gest tu radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez to kolejne single zapowiadające nowy album artysty. 

Autorką słów do piosenki Choć czuły gest tu radości niesie mniej, to krzywda nie rozlewa łez jest Justyna Święs, znana z duetu The Dumplings, a prywatnie przyjaciółka Piotra. Charakter singla podkreśla metaforyczny teledysk, który jest kontynuacją opowieści rozpoczętej utworem Błysk

Tego samego dnia premierę ma również drugi singiel artysty, Prąd. Napisany przez Piotra tekst opowiada o koszmarze, który obraca się w piękny sen.  

W każdym z ukazujących się utworów, Piotr w subtelny sposób zdradza historię ostatnich 6 lat milczenia, a ich uzupełnieniem są pełne symboliki klipy. 

POSŁUCHAJ UTWORU „CHOĆ CZUŁY GEST TU RADOŚCI NIESIE MNIEJ, TO KRZYWDA NIE ROZLEWA ŁEZ”

POSŁUCHAJ UTWORU „PRĄD”

Piotra Ziołę można w tym roku posłuchać m.in. na Męskim Graniu, Fest Festivalu oraz Salt Wave Festival. Będzie można tam usłyszeć nowe utwory artysty. Piotr Zioła – wokalista, kompozytor, autor tekstów, niezwykle charakterystyczna postać na polskim rynku muzycznym. Zdobywca nagrody Fryderyk za debiutancki album Revolving Door. Single z tej płyty – Safari W ciemno stały się hitami radiowymi. Piotr Zioła zapraszany był do współpracy przy wielu projektach, nagrywał i występował m.in. z Rysami, Flirtini, Miuoshem, Wojtkiem Mazolewskim i The Dumplings oraz Albo Inaczej. Artysta zagrał na licznych festiwalach w tym na Open’er Festival i Kraków Live Festival.  Nowy album Piotra Zioły planowany jest na jesień tego roku. 

fot. Zuza Krajewska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s