BEMY motywują do codziennych starań o lepsze jutro – posłuchajcie Better Life

W radiu coraz częściej można usłyszeć poprzedni utwór BEMY „6 Seconds”, ale zespół nie zwalnia tempa i wypuszcza kolejny, mocno pobudzający singiel.

„Better Life” powstało, aby pomóc zmotywować ludzi próbujących osiągnąć postawiony sobie w życiu cel. Szybkie tempo i energetyczny wokal dają kopa każdemu, kto dąży do sukcesu. – tak opisują ten numer członkowie zespołu BEMY.

POSŁUCHAJ W SIECI „BETTER LIFE”

Pierwszy po przerwie singiel „6 Seconds” zapewnił zespołowi dobry powrót na scenę muzyczną: BEMY są nominowani do prestiżowej nagrody Bursztynowego Słowika, która będzie przyznawana podczas Top Of The Top Sopot Festiwal w Operze Leśnej.

Zespół BEMY zdecydowanie ma ciekawą historię: podczas studiów mieszkali z Edem Sheeranem, a wokalista jest jednym z pierwszych, którzy docenili nowy singiel BEMY, którzy udostępnili go w swoich mediach społecznościowych. To za namową Kory wzięli udział w castingach do programu telewizyjnego Must Be The Music. Dotarli do jego finału co przyniosło zespołowi rzeszę fanów.

Otwierali koncerty takich zagranicznych gwiazd jak Maroon 5 czy Nothing But Thieves, a także na trasie Eda Sheerana w Polsce i Francji. Występowali na trasie Męskiego Grania czy scenach kultowych festiwali m.in. Woodstock, Sziget na Węgrzech, Reeperbahn Festival w Hamburgu, Life Oświęcim, Spring Break Festival czy Fest Festival.

Swoją debiutancką płytę Grizzlin’ wydali w 2016 roku, a pierwsze premiery w 2022, czyli single „6 Seconds” i „Better Life” to otwarcie nowego rozdziału w karierze BEMY.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s