„My Wall” – intrygujący utwór Maddie!

Jak widać i słychać, jesteśmy świadkami bardzo ciekawego debiutu fonograficznego. „My Wall” to najnowszy utwór Maddie, w którym dużo dobrego odnajdą fani muzyki rockowej, ale też nie tylko…

„My Wall” intryguje zarówno warstwą muzyczną jak i tekstową. Jak się okazuje, zrodził się on z przemyśleń dotyczących niekoniecznie pozytywnych kwestii. Jak mówi sama autorka: „My Wall” traktuje o cierpieniu. O tym jak kobieta cierpi po odrzuceniu. Miałam takie natchnienie. Czasem tak jest, że przychodzi jakiś pomysł i coś się z tego rodzi. 

Również wspomniana wcześniej stylistyka muzyczna przyciąga uwagę. Gatunek jest tak naprawdę oczywisty. Tak o swoich inspiracjach i korzeniach mówi Maddie: Jestem wychowana na rocku. Owszem czerpię też inspirację z innych stylów muzycznych, ale docelowo cała płyta będzie rockowa, ale każdy utwór wnosić będzie coś innego. Nie jestem zaszufladkowana w jednym kierunku, ale muzyka rockowa gra we mnie i w tym się czuje najlepiej. Jest skierowana do wszystkich, tych co szukają czegoś dla siebie a nie do końca wiedzą czego. Jeden numer jest cięższy, inny bardziej łagodny, jeszcze inny szybki, znajdzie się także ballada, także każdy znajdzie coś dla siebie i w czym się odnajdzie. 

Promowany obecnie utwór to początek ofensywy wydawniczej Maddie. „My Wall” jest już na YT oraz wszystkich innych serwisach streamingowych. Celem jest oczywiście także granie koncertów, co zapewne nastąpi już niebawem. Dlatego polecamy śledzić social media Artystki, by być z tym na bieżąco!

https://www.facebook.com/singermaddie1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s