Hipsterska awangarda. Tumbling Walls powracją z nowym materiałem!

Po czteroletniej ciszy od debiutanckiej płyty „Monuments are Everywhere and I’m One of Them” zespół Tumbling Walls powraca z nową EP-ka „More News from Nowhere”. Kończcie pastować trampki i wbijajcie na parkiet, muzyka już gra!

Tumbling Walls back to the party! Czteroosobowy awangardowy zespół, rozrzucony pomiędzy Krakowem, Warszawą a Hongkongiem, serwuje nam zupełnie nową dawkę powykręcanych, nieprzewidywalnych brzmień, opartych na gitarach. Na „More News from Nowhere” składa się pięć kompozycji, w tym znane już single „Everything Artificial and Average” oraz „Bouncing Baby (Dream Song No. 2)”. Nad nagraniami wydawnictwa czuwał Mateusz Trykozko, zaś ostateczny sznyt brzmieniu EP-ki nadał Jan Koszałkowski (mix & mastering). Dajcie się zabrać w tę szaloną podróż dźwiękową, podczas której nic nie jest oczywiste. Miejcie uszy szeroko otwarte!

Posłuchaj albumu!

„More News from Nowhere” — okładka, art. Bartłomiej Domagała

Tumbling Walls to zespół założony pod koniec 2016 roku przez wokalistę/klawiszowca — Mateusza Sucheckiego i gitarzystę — Bartłomieja Krawczyka. Obecny skład tworzą: Mateusz Suchecki (wokal, klawisze), Tetsuya Nara (gitara), Filip Franczak (bas) oraz Maciej Makselon (perkusja). Gatunek? Nobody knows. Mieszają gitarowego, melodramatycznego, hipsterskiego rock & rolla z dekadenckim post-punkiem i wszystkim, co pasuje do ich płynnej koncepcji. Określiliby to może mianem postmodernizmu, ale są na to zbyt postmodernistyczni.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s