„Nie ma Ciebie” – wakacyjne brzmienia od Konstantego Drążka

Konstanty Drążek prezentuje wakacyjny singiel „Nie ma ciebie”.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Radosna, romantyczna piosenka, która przywołuje piękne wspomnienia. Letnie, wakacyjne brzmienie z wysuwającym się na pierwszy plan ukulele i refrenem, który zapada w pamięć – mówi artysta o utworze.

Ona kocha jego a on ją. Ale ona chce czegoś więcej od życia. Chce podróżować, zwiedzać świat. Spełniać marzenia. A on ma tu wszystko czego potrzebuje. Kocha ją, więc pozwala jej odejść. Życie toczy się dalej. Ale „(…)kto wie ? Może dziś, może za jakiś czas. Otworzę drzwi a w nich staniesz Ty, bo ja chciałbym złapać Cię za rękę. Chciałbym zaśpiewać Ci piosenkę. Chciałbym tyle rzeczy robić z Tobą, ale nie ma Ciebie obok…” – dodaje.

Artysta debiutował w 2009 roku singlem „Żałuję”. Następne lata to kolejne utwory i teledyski wydane w projekcie „Fluent” m.in.: „Teraz już wiem”, „Bez Ciebie”, „Blisko”. W 2020 roku zaprezentował singiel „Zimny” po raz pierwszy pod własnym imieniem i nazwiskiem. Utwór utrzymał się przez wiele tygodni na wysokich miejscach list przebojów stacji Muzyczne Radio i Polskie Radio Dla Ciebie. 11 lutego premierę miał pierwszy singiel w 2022 roku pt. „Zostań”. Jest on często wybieranym i polecanym utworem na pierwszy taniec młodej pary. 25 lutego Konstanty Drążek wydał piosenkę „Wojna i strach”. Utwór wykonywany był przez uczniów i nauczycieli podczas szkolnych akademii związanych z wojną na Ukrainie. 1 lipca premierę miał najnowszy singiel artysty „Nie ma Ciebie”.

YouTube: https://youtube.com/konstantydrazek

Tik Tok: https://tiktok.com/@konstantydrazek

Instagram: https://instagram.com/konstantydrazek

Facebook: https://facebook.com/konstantydrazek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s