Helucze zdradza przepis na idealne wakacje. Koniecznie uciekajcie z miasta!

To jedno z najpiękniejszych wyznań miłości, jakie usłyszycie w te wakacje. Wypełniony przenośniami najnowszy singiel Helucze, “Rozsiewa zioła maj”, właśnie trafił do wszystkich serwisów streamingowych. Utwór utrzymany jest w letnim klimacie, do którego Helucze zdążył już przyzwyczaić swoich słuchaczy poprzednimi singlami: “A może wpadnę” oraz “O Twych nogach”. 

Nawiązanie do znanego wszystkim harcerskiego klasyka, “Stokrotka Polna”, nie jest tu wcale przypadkowe. Swoją piosenką Helucze po raz kolejny zachęca do ucieczki z miasta i zaszycia się na łonie natury razem z ukochaną osobą. Bo przecież dobrze jest oglądać gwiazdy na niebie, bez miejskiej aury, a zimne jeziora są lepsze, niż baseny.  “Kocham takie chwile / […] w jedną stronę bilet / To miasto niszczy moją psychę / Ulatniam się jak dymek”.

Helucze, czyli Krzysztof Junak, to wokalista i producent muzyczny. Jest multiinstrumentalistą, jednak jak sam zaznacza, nie do końca wie, jak poprawnie grać na każdym z instrumentów, które posiada w swojej kolekcji. Poszukuje w ich brzmieniu idealnego dźwięku, który dopełni całości melodii. Helucze prowadzi swój kanał na TikToku, gdzie w bardzo krótkim czasie zyskał ponad 50 tysięcy obserwatorów, którzy polubili jego wyjątkowe poczucie humoru. Prowadzi również transmisje na Twitchu, gdzie pokazuje, jak tworzy i produkuje swoje utwory oraz sporadycznie gra ze swoimi widzami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s