Już jest! „BACKSPACE” – najnowsza EP-ka Arthura Samuela!

„Jak Ja” to ostatni singiel promujący najnowsze wydawnictwo Arthura Samuela. EP-ka dostępna jest już w serwisach streamingowych oraz do kupienia w wersji fizycznej.

Arthur Samuel o najnowszym singlu:

Utwór „Jak Ja” napisałem w wielkich emocjach. Jestem osobą wysoko wrażliwą (WWO). Za każdym razem kiedy słyszałem, że mam nie przesadzać, albo zachowywać się „jak facet a nie jak baba”, musiałem się uspokoić i złapać chwilę oddechu. Dziś wiem, że potrzebowałem właśnie tej piosenki.
Dzięki tej piosence wiele zrozumiałem. Jeszcze 2 lata temu wstydziłbym się powiedzieć, że boję się jeździć samochodem, albo, że podobają mi się spodnie w krowie łatki. Od kiedy zrozumiałem to, że to nie ludzie ustalają kim jestem, tylko ja sam powinienem się czuć dobrze ze soba, śpi mi się o wiele lepiej.

„BACKSPACE” EP
Wyjątkowa historia wrażliwego faceta!

„BACKSPACE” to wyjątkowa wizja świata wrażliwego faceta. To połączenie wielu gatunków muzycznych: od ckliwych piosenek o miłości, przez smutne ballady, hip-hopowe, szybkie numery aż po muzykę dance. Wszystkie utwory łączy jeden wątek, którym jest walka między miłością a ambicjami. EP-ka jest zbiorem historii opartych na obserwacji świata przez osobę wysoko wrażliwą. Na jej podstawie przedstawia słuchaczom stworzony przez siebie schemat wspomnianej wcześniej wewnętrznej bitwy.

EP-ka dostępna jest już  na stronie sklep.niebieskilabel.pl!
„BACKSPACE” EP — lista piosenek:Herbata
Idealny Styl
Najlepszy Film
Źródło Życia
Jak Ja

Arthur Samuel o swojej EP-ce:Po naciśnięciu „Backspace” wszystko, co napiszemy, zostanie usunięte, tym samym cofniemy się do początku. To odrzucenie wszystkiego, co się przeżyło, wrócenie do „zabawek” i uczenie się na nowo.

Arthur Samuel to dwudziestoletni singer-songwriter, który poprzez swoją muzykę oprawia otaczający go świat ramką myślenia osoby wysoko wrażliwej. Każdy mały ruch jest dla niego ogromnym bodźcem emocjonalnym, z czym nie zamierza się kryć i odważnie przelewa swoje odczucia na papier. Praktycznie nie rozstaje się ze swoją gitarą, której namalował charakterystyczny uśmieszek na pokrowcu. Jego kompozycje oraz teksty, za które jest w pełni odpowiedzialny, wzruszają słuchaczy, skłaniają do refleksji, ale przewrotnie — zachęcają też do zabawy. Arthur miesza w swojej twórczości wszystkie możliwe gatunki, nie pozwala na zamknięcie się w muzycznej klatce i nie uznaje niepoprawnych połączeń. Fuzja bluesowego wokalu z hiphopowym beatem nie jest dla niego dziwna, a „czymś, czego koniecznie musi spróbować”. To baczny obserwator rzeczywistości, zamknięty w swoim świecie uroczy chłopiec, który nie potrafi oderwać się od tworzenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s