bryska przychodzi o północy – „sennik” to jej najmroczniejszy i najlepszy numer w karierze?

O północy bryska zjawiła się w innej niż dotychczas odsłonie – tym razem bardziej mrocznej i bajkowej. „Sennik” ma szansę porwać zupełnie nową publiczność i stać się najpopularniejszym numerem w jej karierze!

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

„Sennik” to prawdopodobnie jeden z najbardziej przebojowych utworów w muzycznym portfolio popularnej wokalistki – elektroniczny, intrygujący i zdecydowanie wpadający w ucho. Tak, jak po „mam kogoś lepszego” część z nas na „dzięki” odpowiada „mmm”, tak tu charakterystyczne „oj” też ma szansę na dobre zadomowić się w naszym słowniku. Mroczny, ale barwny klip do piosenki powstał we współpracy z grupą House Of Femine, reprezentującą queerowych tancerzy, organizujących w stolicy balle.

Utwór ten to kolejna z nowości wydanych przez bryską, której płyta „moja ciemność” (z końca kwietnia b.r.) właśnie pokryła się Złotem. Wokalistka nie może narzekać na brak sukcesów (aktualnie w TOP 10 najczęściej odtwarzanych piosenek w radiach królują aż 2 jej utwory – „Samba” z YouNotUs i wspomniane „mam kogoś lepszego” w wersji Skytecha), ani pracy – pilnie nagrywa nowe numery i koncertuje – tego lata zobaczymy ją prawie w 40 miastach! A to dopiero przedsmak przed jesienią, kiedy to… ale o tym wkrótce.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s