Dawid Okoński prezentuje nowy utwór „Przed siebie”. Lata 80-te powracają!

Dawid Okoński swoje nowe muzyczne otwarcie rozpoczyna w bardzo dobrym stylu, wypuszczając teledysk „Przed siebie”. Najnowszy singiel to połączenie nowoczesności z brzmieniami kultowych syntezatorów lat 80- tych. Taneczny utwór ozdobiony jest błyskotliwym tekstem o przełamywaniu słabości, wsparciu i pozytywnym nastawieniu do życia.

Inspiracje z lat 80- tych to nowy rozdział w życiu artystycznym bydgoskiego zespołu. Dla chłopaków nie ma rzeczy niemożliwych. W tych trudnych czasach chcą dać fanom dużo pozytywnej energii, radości i zabawy.

„Nie zadręczajmy się tym co było, tego już nie zmienimy. Żyjmy tu i teraz, korzystajmy z życia na maksa i spełniajmy swoje marzenia. Zawsze jest czas na realizację swoich planów! Idźmy przed siebie! – mówią muzycy”.

Muzyka: Bartosz Hoppe, Piotr Klimek; Słowa: Bartosz Hoppe; Produkcja: Bartosz Hoppe, Piotr Klimek, Dawid Okoński; Mix/Master: Marcin Gajko ; Wszystkie zdjęcia autorstwa NOX-PHOTO

Dawid Okoński to zespół pochodzący z Bydgoszczy. Artyści mieli przyjemność stać na jednej scenie m.in z Darią Zawiałow, Pauliną Przybysz czy Czesławem Mozilem. Najbardziej znane utworu zespołu to: Moje Miasto oraz Jak Wolny Ptak.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s