IGA wyciąga muzycznego „Asa” z rękawa!

IGA prezentuje swój najnowszy singiel. „As” to drugi utwór artystki. Powstał we współpracy z wokalistką Sonią Maselik oraz znanym producentem Przemkiem Pukiem. 

Gdy udaje nam się odnieść sukces wiele ludzi chce podciąć nam skrzydła. Często ulegamy ich złym intencjom i miewamy wątpliwości czy to co robimy faktycznie ma sens. Z tyłu głowy jednak mamy tę świadomość jak daleką drogę musieliśmy przejść, by być w tym miejscu, którym jesteśmy, znamy swoje możliwości – mówi Artystka.

Każdy z nas jest wyjątkowy. Mój singiel opowiada o tym jak powszechnie obecny w dzisiejszych czasach hejt jest w stanie nas pozytywnie zmotywować do dalszego działania, by pokazać wszystkim, że mamy w rękawie Asa i stać nas na więcej niż czasem może się innym wydawać – dodaje.

tekst: Sonia Maselik, Iga Kasprzak; muzyka: Sonia Maselik, Przemek Puk; produkcja: Przemek Puk 
realizacja video, montaż: Jagoda Krawczyk (Blueberry Movies)
taniec, choreografia: Gosia Guździoł, Ola Ryszkowska, Oliwia Banach, Aleksandra Lewek
scenka: Norbert Wronka, Agata Kasprzak, Alicja Deicka, Ola Ryszkowska, Gosia Guździoł
make-up: Ilona Glam Make-up

IGA (Iga Kasprzak) swoje pierwsze muzyczne kroki zaczęła już stawiać gdy miała 5 lat. Kilka lat temu ukończyła z wyróżnieniem szkołę muzyczną w klasie skrzypiec. Jest laureatką wielu festiwali wokalnych o zasięgach ogólnopolskich i międzynarodowych, dwukrotnie reprezentowała Polskę na włoskich konkursach, gdzie uzyskała miejsca na podium. W kwietniu 2021 roku pojawiła się w jednym z odcinków programu „Szansa na Sukces” z piosenkami z repertuaru zespołu 2 plus 1. Od lat tworzy własne piosenki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s