„NIE KOCHASZ SIĘ” ARKA KŁUSOWSKIEGO W WERSJI LIVE

Do sieci właśnie trafiła live sesja od Arka Kłusowskiego. Utwór „Nie kochasz się” z drugiego albumu artysty zatytułowanego „Lumpeks” został zarejestrowany w ramach The Garage Show w Vintage Records w Porażynie. Pierwsza z czterech sesji rozpoczyna cykl, który co tydzień we wtorek będzie publikowany na youtubeowym kanale Kayax.

Garage Show to cykl transmitowanych na żywo koncertów odbywających się w niewielkim pomieszczeniu w Porażynie, z których powstaje materiał video promowany dalej w internecie. Wydarzenia łączą artystów znanych z list przebojów z tymi, którzy dopiero próbują zaistnieć w przestrzeni publicznej. Większość muzyków rozpoczynała swoją przygodę w jakimś przysłowiowym „garażu”. Celem projektu jest popularyzacja w mediach cyfrowych muzyki tworzonej przez młodych polskich artystów.

Album Arka Kłusowskiego „Lumpeks” w maju tego roku obchodził swoje pierwsze urodziny. Druga płyta była dużym skokiem w karierze młodego artysty. Na krążku ukazały się między innymi hitowy „Idealny Syn”, energetyczna „Antarktyda” czy nostalgiczny „Papierowy dom” – single, które zaskarbiły sobie uwagę słuchaczy zarówno mainstreamowych jak i alternatywnych brzmień. W rocznicę wydania “Lumpeksu” artysta zaprezentował  także remixy, które powstały we współpracy z czołowymi polskimi producentami – duetem SARAPATA, Szatt’em, DJ BLIK’iem i No Echoes’em.

Teraz, kiedy Arek zaczyna pracować nad nowym materiałem, postanowił zamknąć lumpeksowy rozdział cyklem wyjątkowych, kameralnych live sesji.

Arek Kłusowski to artysta, którego zdecydowanie warto zobaczyć na żywo, aby poznać pełnie jego możliwości. 

Obejrzyj pierwszą z cyklu live sesję ze wzruszającą balladą „Nie kochasz się”:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s