Mocny utwór od Rafała Bryndala i Ani Iwanek! Posłuchaj „Tęczy”

Piosenka „Tęcza” to drugi singiel z płyty, która krąży w medialnej czasoprzestrzeni. Jej nagranie to efekt braterskiej współpracy. Jacek i Rafał Bryndalowie inspirują się wzajemnie już od czasów szkolnych. Ten pierwszy komponuje oryginalne melodie na podstawie tego, co ten drugi napisze. W ten sposób przez kilkadziesiąt lat bracia stworzyli mnóstwo piosenek, które do tej pory śpiewał głównie Jacek. Przyszła jednak pora, by w końcu Rafał wystąpił w roli głównej, spełniając swoje odwieczne marzenie – zawsze chciał wykonywać utwory z własnym tekstem.

Piosenka, którą prezentujemy, odnosi się do zjawiska atmosferycznego, które stało się symbolem nadziei, równości i tolerancji, czyli wszystkiego, co pomaga ludziom w pokojowym współistnieniu. Tęcza jednoczy ludzi w walce z ksenofobią, zacofaniem i gwałceniem podstawowych praw człowieka do samostanowienia. Tęcza daje siłę tym wszystkim, którym leży na sercu dobro świata.

Tylko źli ludzie z tym się nie zgadzają i do tego odnosi się właśnie ten utwór. Autorzy tej piosenki w sposób jednoznaczny określają ludzi bojących się Tęczy.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s