TYNSKY w Spotify RADAR Polska!

Dwa tygodnie po premierze ostatniego utworu TYNSKY wypuszcza w świat kolejny singiel o wymownym tytule „Overdosed”. Właśnie w ten sposób artysta ogłasza swój udział w tegorocznej edycji Spotify RADAR Polska. Celem programu jest wspieranie młodych, obiecujących debiutantów z kraju w budowaniu kariery oraz promocji ich twórczości w platformie streamingowej.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Artysta nieprzypadkowo wybrał właśnie ten utwór. „Overdosed” zawiera wszystkie cechy charakterystyczne dla twórczości TYNSKYego, który tak opisuje ten numer:

„Singiel opowiada uczuciu bezradności i niedocenienia, ale także o powracających wspomnieniach, które nie pozwalają nam ruszyć naprzód. Dlatego najlepiej zostawić przeszłość w tyle i czerpać jak najwięcej z tego, co jest tu i teraz.”

Nastrojowa, choć bywa i taneczna. Romantyczna, lecz często smutna. Alternatywna, ale każdy może się z nią utożsamić. To główne cechy twórczości TYNSKYego, który z każdym nowym numerem dociera do coraz większej grupy odbiorów i tym samym aspiruje do stania się jednym z najciekawszych debiutantów tego roku!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s