Ten hit leżał w szufladzie 5 lat – „6 Seconds” już jest

Fani zespołu BEMY od dawna wiedzieli o „6 Seconds”. Utwór był grany na koncertach, pojawiał się także na TikToku zespołu, ale do teraz nie był oficjalnie wydany. Wraz z dołączeniem BEMY do Island Records Polska, „6 Seconds” ujrzało w końcu światło dzienne.

Piosenka powstała w 20 minut, na parkingu wytwórni, w 2017 roku przy okazji współpracy BEMY z brytyjskim muzykiem Danielem Shah. Dlaczego tak długo zespół wstrzymywał się z jej wydaniem? Ten czas między naszą pierwszą płytą z 2016 i nowym materiałem, który wydajemy teraz, był konieczny do naszego rozwoju. Mimo tego, że 6 Seconds ma już 5 lat, to nigdy nam się nie znudziło – mówią Mattia i Elie Rosinski, założyciele zespołu BEMY.

Teledysk do 6 Seconds zrobiliśmy sami, to był ostateczny sprawdzian czy jesteśmy gotowi na realizację naszych ambicji muzycznych. Podstawowy skład zespołu stanowią Mattia, Elie oraz Wojtek, a każdy z nich wnosi unikatowy zestaw umiejętności, dzięki czemu wyróżniają się kreatywnością i wysoką jakością kreacji. Widać to w teledysku, który przepełniony jest efektami specjalnymi, od których nie można odciągnąć wzroku.

To otwarcie nowego rozdziału w karierze BEMY; czujemy, że mamy nową energię i wiemy jak dbać o to, aby jej źródło szybko się nie wyczerpało.

Dodatkowo TikTok z 6 Seconds ze stycznia 2021: https://www.tiktok.com/@bemytiktok/video/6922888279750610182

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s