Po udanym debiucie Maks Łapiński powraca z nowym singlem.”Na serio” zawładnie tego lata Waszymi głośnikami!

Maks Łapiński wszedł w ten rok z przytupem. Jego debiutancki singiel „Lew” został świetnie przyjęty zarówno przez fanów jak i środowisko muzyczne. Teledysk do utworu ma już ponad 20 tysięcy wyświetleń, a samego Lwa słuchacze mogą znać z takich rozgłośni, jak Radio Eska, RMF Maxxx, Radio Nowy Świat, Meloradio, Polskie Radio czy przewrotnie — Radio Lwów.

Kolejnym krokiem artysty jest singiel „Na serio”, stworzony specjalnie z myślą o wakacyjnych podróżach i ciepłych wieczorach spędzanych w gronie znajomych. Na serio to skąpana letnim, zachodzącym słońcem plaża, a całość tego chillującego klimatu podbija nutka wyczuwalnego romantyzmu. Nieprzypadkowo, bowiem tekst do piosenki powstał nad morzem w Chorwacji, gdzie Maks spędził wyjątkowo inspirujący czas.

Maks Łapiński o swoim najnowszym singlu:
Ten utwór powstał pod wypływem niezwykle szczerych, spontanicznych i pozytywnych emocji. Będąc w Chorwacji, biegałem po tamtejszych plażach, rozpościerając ręce jeszcze do wstępnej wersji utworu i czułem totalny zew wolności. Na serio, jak sam tytuł wskazuje, opowiada o prostocie tych najszczerszych uczuć, które najczęściej uaktywniają się w przypadkowych, zupełnie nieoczekiwanych momentach.

Pracując nad swoim najnowszym singlem, Maks połączył siły z producentem Leonem Krześniakiem, znanym m.in. ze współpracy z Zalią („bezsensownie”). W efekcie utwór ten zyskał formę przebojowej kompozycji, podrasowanej charakterystycznym, piaskowym wokalem artysty i analogowymi syntezatorami, która momentalnie podrywa do tańca.

Ta piosenka raz usłyszana — już nigdy nie opuści Waszej głowy.
Na serio!

„Na serio” to kolejny singiel zwiastujący debiutancki album Maksa Łapińskiego, który powstaje w wyniku inspiracji jego osobistymi przeżyciami z ostatnich lat. W minionym roku, we współpracy z agencjami SmoothSail Music oraz Borówka Music wokalista zagrał aż 52 koncerty, w tym jeden na jachcie, opływającym gdańską starówkę. Maks konsekwentnie goni ten wynik, nie zwalniając tempa i co chwilę pojawiając się w nowych miejscach! W ostatnich miesiącach zagrał dwa supporty przed Mrozem w gdańskim B90 i bydgoskiej Fabryce Lloyda. Zaprezentował się również w chorwackim Kućište w ramach Wyścigu Autostopem oraz w czeskim Zaolziu. Śledźcie profile Maksa w mediach społecznościowych, aby nie przegapić najbliższych okazji na posłuchanie singli „Lew” oraz „Na serio” na żywo!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s