“JESTEM” – NOWY SINGIEL CATZ ‘N DOGZZ GOŚCINNYM UDZIAŁEM BAASCHA

Jesienią premierę będzie mieć kolejny album duetu Catz ‘n Dogz. Nasz polski flagowy duet eksportowy tworzony przez Wojtka Tarańczuka i Grzegorza Demiańczuka tym razem postawił na fantastycznych gości. Zaprosili do stworzenia albumu artystów, których cenią i słuchają na co dzień, którzy zachwycili ich swoim talentem. Postawili na świetne głosy i mądre teksty, na ważny przekaz – utwory opowiadają o miłości, samotności, codziennych zmaganiach, próbach szukania szczęścia w często nieprzyjaznym świecie.

Pierwszą odsłoną nadchodzącego albumu jest utwór „Jestem” z gościnnym udziałem Baascha.

Baasch to jeden najbardziej utalentowanych artystów elektro w Polsce, zdobywca Fryderyka za album „Noc”, producent, kompozytor, wokalista. Jego oryginalna barwa głosu, charyzma i mocne teksty od dawna podobały się Catz ‘n Dogz. Wreszcie ich muzyczne drogi się przecięły i powstał utwór „Jestem” – jeden z najważniejszych na płycie według Wojtka i Grzegorza. To mocna opowieść o tolerancji i szukaniu prawdy o sobie, o maskach, które czasem nakładamy sami lub przyklejają je nam inni. O tym, że każdy ma prawo do własnej drogi i szczęścia. 

Jak mówi Baasch: To utwór o tym, że wszyscy jesteśmy różni, ale niepotrzebne są nam etykietki i podziały. One często powstają dla korzyści politycznych. Tak naprawdę jesteśmy tu wszyscy razem od zawsze. Wystarczy się uważniej rozglądać, spróbować się nawzajem zauważyć i zrozumieć. Nie liczą się nazwy, liczą się ludzie.

Fani Catz ‘n Dogz mieli już okazję usłyszeć „Jestem” w wersji klubowej, teraz premierę ma wersja studyjna oraz teledysk wyreżyserowany przez Pawła Fabjańskiego. Za produkcję klipu odpowiedzialne było ShootMe Visual Artists.

CATZ ‘N DOGZ Facebook: https://www.facebook.com/catzndogz.official
Instagram: https://www.instagram.com/catz_n_dogz/

BAASCH
Facebook: https://www.facebook.com/baaschmusic
Instagram: https://www.instagram.com/baaschmusic/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s