Maja Konarska (MOONLIGHT) prezentuje drugi singiel z solowej płyty

MajaKo to alternatywna muzycznie odsłona Mai Konarskiej – wokalistki MOONLIGHT
W sieci ukazał się utwór “Oj dziewczyno, czyli dwóch Tomaszów Niemogaszów”.

Oj dziewczyno, czyli dwóch Tomaszów Niemogaszów to druga z dziewięciu piosenek, która znajdzie się na solowej płycie. Historia jest prawdziwa i zdarzyła się tuż obok mnie. Był Tomasz jeden i był Tomasz drugi i obaj nie mogli. W tekście poruszony jest problem alkoholu i tego jak wiele tracimy z powodu jego nadużywania. Wszystko lekko i z humorem, a w tekście tylko dwa nieprzyzwoite słowa. 
„Oj dziewczyno…” to druga piosenka z dziewięciu jednak żadnej z tych piosenek nie można nazwać singlem. To historie, które zdarzyły mi się w ubiegłym roku i każda z nich jest tak samo ważna – mówi o singlu Artystka.

Utwór “Oj dziewczyno, czyli dwóch Tomaszów Niemogaszów” jest dostępny do odsłuchu na popularnych platformach streamingowych: 

Spotify https://spoti.fi/39GQ0cU

Apple Music https://apple.co/3Ocp4AS

Tidal https://tidal.com/browse/track/233385700

MajaKo – Maja Konarska – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Gra jednym palcem na klawiszach i ukulele. Przez wiele lat związana z zespołem Moonlight, z którym nagrała 12 płyt. Wielokrotnie występowała gościnnie z innymi wykonawcami i zespołami: Gabriel Fleszar, Curcuma, Quo Vadis, Tumbao i wiele innych. Udzielała się także  w piosence aktorskiej, piosenkach dla dzieci, reklamie radiowej i telewizyjnej. Zdarzyło jej się nawet dubbingowane bajek. Teraz MajaKo – autorka i kompozytorka piosenek ironicznych, które wkręcają się w głowę niczym brzęczenie muszki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s