Bazzi z najbardziej osobistą piosenką w dorobku! Nowy singiel „Will It Ever Feel The Same?”

Bazzi, mający multiplatynowe przeboje popowy gwiazdor, przedstawia swój najbardziej osobisty utwór w historii „Will It Ever Feel The Same?„. W nowej piosence artysta szczerze opowiada, jak to jest stracić miłość.

– To najbardziej osobista piosenka, jaką kiedykolwiek napisałem i dobrze jest ją z siebie wyrzucić – powiedział Bazzi.

Posłuchaj ‚Will It Ever Feel The Same?’

Syn libańskiego imigranta i amerykańskiej matki, na ostatnim roku liceum przeprowadził się z ojcem z Canton w Michigan do Kalifornii, by tam rozwijać muzyczną karierę. W tym czasie napisał i wyprodukował serię wiralowych przebojów jak „Alone” i „Beautiful„, które zapewniły mu miliony streamów i miejsce na wielu wpływowych playlistach. Dziś Bazzi ma 1,9 miliarda streamów i pięciokrotna platynę za singiel „Mine” oraz 192 miliony wyświetleń teledysku do piosenki.

Chwalony przez magazyn „Playboy” za „przekraczające granice gatunku, pozbawione upiększającego filtra piosenki”, debiutancki album artysty „Cosmic” pokrył się platyną i w chwili premiery, w 2018 roku, zadebiutował w pierwszej piętnastce notowania Billboardu. Płyta zgromadziła 4,3 miliarda streamów i przyniosła takie hity, jak czterokrotnie platynowy duet „Beautiful” z Camilą Cabello, do którego wspaniała wizualizacja zdobyła 188 milionów wyświetleń.

W 2019 roku Bazzi wydał pierwszy mixtape, „SOUL SEARCHING„, zawierający m.in. platynowe single „I.F.L.Y.” i „Paradise„. Okrzyknięty przez Billboard „najbardziej osobistym dziełem w dorobku” zestaw zadebiutował w pierwszej 20 notowania Billboardu. Z kolei „Paradise” okazał się jednym z największych przebojów Bazziego z 675 milionami streamów na całym świecie.

W 2020 roku, Bazzi wypuścił serię intymnych, pełnych wyznań singli, jak „Young & Alive„, „Renee’s Song„, „I Got You„, „I Don’t Think I’m Okay” i „Crazy”, które zgromadziły miliony odsłuchów na całym świecie. W kolejnym roku światło dzienne ujrzał przebój „I Like That” z kolorowym klipem w reżyserii Christiana Breslauera (Roddy Ricch, Doja Cat, Yungblud) i z udziałem przyjaciół oraz influencerów, wśród których znaleźli się Luca Sabbat, Scarlett Rose Leithold, Charlotte D’Alessio, Valentina Bilbao, Bruna Lirio, Chandler Lovelle czy Duke Nicholson.

Katalog Bazziego to 8,6 miliardów streamów. Obecnie muzyk jest skoncentrowany na przyszłości i pracuje nad nową muzyką, jak zawsze łącząc nowoczesny pop z bardziej tradycyjnymi aspektami sztuki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s