Roch „Tańcz” – nowy singiel promujący „EPkę na Dializie”

TAŃCZ – trzeci singiel z albumu „EPka na Dializie” Rocha Poliszczuka to neo-folk z pozytywnym przesłaniem.

Śpiewam o rzeczach dla mnie ważnych. Myślmy dobrze o sobie i dbajmy o ludzi nam bliskich. Nic się nie martw kochana, wszystkim się zajmę, ty po prostu sobie tańcz – mówi Roch o utworze.

Obrazek do piosenki powstał dzięki MANIA STUDIO. W kwestii realizacji klipów do swoich utworów zaufali im m.in. COMA, Kamil Bednarek, HUNTER, Gaba Kulka czy Czesław Mozil.
Inspiracją było zdjęcie które przy pomocy drona zrobił Sebastian Skorzycki podczas spaceru ze swoją dziewczyną. 

Na zdjęciu stali się na moment niewielkimi punkcikami, a ich cienie malowały piękne sylwetki. Byliśmy zachwyceni efektem dlatego postanowiliśmy wykorzystać ten patent w klipie do utworu TAŃCZ wzbogacając go wspaniałą choreografią przygotowaną i wykonaną przez Tina Papazyan. Lokalizacją po raz kolejny stało się dla nas pole które znacie z klipu RAJ – mówi o samym klipie Mateusz Winkiel (Mania) – właściciel i pomysłodawca zespołu MANIA STUDIO”.

Operatorem drona był Kuba Duczmalewski.

ROCH pisał i współtworzył piosenki dla wielu polskich artystów. Najbardziej znane to „Letni Wieczór” Krzysztofa Krawczyka, „Za mało wiem” Brodki czy największy przebój zespołu Red Lips „To co nam było”. W 2000 roku napisał i zaśpiewał piosenkę „Mam plan”, która osiągnęła miano hitu. Jego mocną stroną są polskie teksty połączone z muzyką która zawsze pasuje do opowiadanych historii.

Jeśli ktoś chciałby stać się posiadaczem ekskluzywnego wydania winyla z muzyką Rocha podajemy adres sklepu – epkanadializie.pl

Dla tych którym Tańcz przypadło do gustu polecamy śledzić poczynania Rocha na kanałach społecznościowych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s