Buffel i Gunda zapowiadają album singlem „Cały czas” z udziałem Palucha

„Cały czas” to kolejny singiel promujący najnowszy album Buffela Gundy, w którym gościnnie udzielił się poznański raper Paluch, a także młody klakson i Polski. Album „Wielkie B” ukaże się już 20 maja.

Singiel Buffel, Gunda, Paluch „Cały czas” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/buffelcalyczas

,,WIELKIE B” to dojrzała opowieść dwudziestojednolatka, który pełną piersią oddycha powietrzem zabarwionym miejskim aromatem i mgłą wielkomiejskiego absurdu. Buffel zabiera swoich słuchaczy w pełną emocji i wnikliwych refleksji odyseję po swoim małym zakątku świata. Warstwa tekstowa albumu w poruszający sposób dotyka zdeformowanego obrazu dynamicznie orbitującej wokół Buffela rzeczywistości, która częstokroć odkrywa przed nim swoje najciemniejsze oblicze.

Za warstwę muzyczną projektu odpowiada kielecki producent Gunda, który wyprodukowanym we współpracy z utalentowanymi producentami brzmieniem idealnie nadaje ton i tempo treściom serwowanym przez Buffela oraz gości. Sercem albumu są kompozycje, które w wyważony sposób budują swoje klimatorium na drillowych inspiracjach pochodzących zza wielkiej wody.

Debiutancki album Buffela ukaże się na rynku nakładem wytwórni indahouse. Składa się z piętnastu pełnoprawnych numerów. Jest to naturalna kontynuacja wydanego przed rokiem własnymi siłami przez artystę krążka ,,DUŻE B”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s