Natalia Krakowiak z wyczekiwanym solowym materiałem!

Natalia Krakowiak, solistka prestiżowego Teatru Muzycznego Roma, znana szerszej publiczności z występów w The Voice of Poland i Twoja Twarz Brzmi Znajomo prezentuje swój pierwszy singiel!

Utwór „Inaczej” powstał we współpracy Natalii z czołowym teamem producenckim w Polsce – Patrykiem Kumórem i Dominikiem Buczkowskim we wsparciu Jeremiego Sikorskiego.

„Inaczej” to poruszająca ballada, opowiadająca o sile kobiecej intuicji, odwadze do podejmowania nawet najtrudniejszych decyzji i bezkompromisowej walki o SIEBIE.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Długo zastanawiałam się, jaki powinien być mój pierwszy singiel. Mimo, że debiut sceniczny mam już dawno za sobą, podjęcie decyzji dotyczącej pierwszego muzycznego dziecka, wiązało się ze sporą ilością stresu i wątpliwości. Po tylu latach na scenie teatralnej i występach w różnych rolach, odkrywanie nowych warstw mnie samej jako Artystki okazało się zaskakującą podróżą w głąb siebie.”

Tak o przekazie zawartym w warstwie tekstowej singla mówi Patryk Kumór:

„Tekst utworu opowiada o sytuacji, w której w naszym życiu przychodzą momenty, które warto zostawić za sobą, by otworzyć nowy etap w życiu. Akceptacja tego, co nie jest zależne od Nas jest trudna, ale bywa jedynym lekarstwem.”

Teledysk w reżyserii Adama Romanowskiego jest już dostępny na Youtube.

Zaledwie na tydzień przed premierą, w sieci pojawił się anglojęzyczny utwór „Secrets”, który znalazł się w filmie „365 Dni: Ten Dzień” – kontynuacji hitowej serii książek Blanki Lipińskiej.

Singiel „Inaczej” to nie jedyna premiera muzyczna Natalii w ostatnim czasie!

Natalia Krakowiak – Wokalistka i aktorka. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (Wydział Wokalno-Aktorski).

W latach 2007–2015 związana z teatrem Studio Buffo. Brała udział we wszystkich jego spektaklach – m.in. w kultowym musicalu „Metro”. W 2009 na XLVI Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu za wykonanie piosenki Budki Suflera „Jest taki samotny dom” otrzymała Nagrodę im. Anny Jantar.

W 2013 dotarła do ćwierćfinału programu The Voice of Poland (TVP2), a w 2018 roku fani mogli ją usłyszeć w popularnym show Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

W Teatrze Muzycznym ROMA debiutowała na Novej Scenie w roku 2016 główną rolą (Cathy) w musicalu „Pięć ostatnich lat” w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego. W roku 2017 zadebiutowała na Dużej Scenie Teatru Muzycznego Roma rolą Niny w musicalu „Piloci”, gra także w musicalu „Once” (w roli Dziewczyny) oraz kultowym musicalu „Aida” w roli Amneris.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s