AN4TOL przedstawia debiutancki singiel „Las marzeń”

8-letni wokalista dał się poznać w przeboju „Hej Polska Gola!” autorstwa Skytecha i Crowd Supporters.

AN4TOL naprawdę nazywa się Anatol Sieczko. Urodził się 3 marca 2014 w Łodzi. Zadebiutował w produkcji muzycznej „Hej Polska Gola!”, autorstwa najpopularniejszego polskiego producenta muzyki elektronicznej na świecie, Skytech i znanych producentów show, Crowd Supporters. Utwór był hymnem polskich kibiców podczas Euro 2020. AN4TOL wystąpił z „Hej Polska Gola!” na stadionie PGE Narodowy w Warszawie podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej oraz uświetnił ceremonię otwarcia Mistrzostw Europy w Amp Futbolu 2021, odbywających się na stadionie Cracovii w Krakowie. Wykonanie A cappella „Hej Polska Gola” ma na TikToku AN4TOL-a pół miliona wyświetleń.

3 maja 2022 AN4TOL zadebiutował singlem „Las marzeń”. Ta polsko-francuska produkcja muzyczna to melodyjna opowieść o śnie, w którym drzewa w lesie spełniają wyśpiewane dziecięce marzenia. Klip do tej piosenki zarejestrowano w łódzkiej Palmiarni, Parku Miliona Świateł i Parku Rozrywki Mandoria.

Singiel AN4TOL „Las marzeń” jest dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/an4tollasmarzen

Jeszcze przed wakacjami ukaże się drugi singiel młodego artysty pt. „Pirat”.

AN4TOL jest uczniem Szkoły Muzycznej T.O. Edukacja w Łodzi, uprawia łyżwiarstwo figurowe i gimnastykę sportową. Jest także ambasadorem gry planszowej Drużyna Kangura® Original oraz platformy familijnej rozrywki ruchowej FittyKid.

e-muzyka jest Partnerem i oficjalnym wydawcą piosenek AN4TOLA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s