Miły ATZ pokazuje jak powinna wyglądać jakość i świeżość. Druga płyta artysty „ROLLER” już dostępna!

ROLLER to niewątpliwie odpowiedź na potrzebę dobrej, wartościowej muzyki w ostatnim czasie. W gradobiciu karykaturalnych postaci, prostych utworów na powtarzalnych schematach Miły pokazuje jak powinna wyglądać jakość i świeżość.

Proszę się wygodnie rozsiąść i doświadczać wszystkiego co wynika samo przez się. Album ROLLER to drugie solowe wydawnictwo Miłego ATZ, który – jak sam twierdzi – jest bardzo fundamentalny w drodze ku jego fraktalnemu rozkładowi. Warstwa muzyczna jest bardzo różnorodna, a spoiwem są zupełnie nowe rodzaje flow i sposoby narracji. Sama treść to bezpośrednia reakcja twórcy na cały proces życiowych transformacji, przez które musiał przejść w drodze do przeznaczenia.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Pierwszym singlem z krążka był utwór Groove. Obejrzyj teledysk:

Po tanecznym, 2stepowym klimacie Miły zaserwował nam wraz z Donguralesko soczysty, krwisty hip hop o brudnym wajbie brytyjskiego soundu.

Brytyjski sound zakropiony szczyptą jamajskiego luzu w towarzystwie DZIARMY to ostatni singiel Money Move. Obejrzyj teledysk:

W preorderze dostępna była limitowana wersja albumu zaprojektowana przez @nikaraguaguacamole. Bluzy oraz koszulki w kolaboracji z House Of Banks.

Album w wersji standard dostępny jest na stronie: https://defjam.pl/mily-atz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s