PRZERWANE MILCZENIE UGORNEJ

Ugorna to nazwisko, które w ostatnim czasie jest przywoływane coraz częściej. Kilka tygodni temu pojawiła się z odważnym zaproszeniem na kolację. Serwując kolejne dania pod postacią piosenek „Amsterdam” i „Amok” wzbudziła ciekawość branży i publiczności poszukującej nowych brzmień. Wysokie pozycje na playlistach w serwisach streamingowych pozwalają nam sądzić, że artystka została dostrzeżona i że mamy do czynienia z debiutem, na który warto zwrócić uwagę.

Po przejmującym singlu z filmowym teledyskiem „Ziemia Ugorna” artystka opublikowała właśnie alternatywny i jednocześnie przebojowy singiel „Przedpokój”. Utwór został zobrazowany wymownym, mocnym teledyskiem w reżyserii Macieja Nowaka.

Ugorna o singlu:

Dziś już wiem z czego wynikało to, że przez lata milczałam. Nie szanowałam tego, co czułam i chciałam powiedzieć. Byłam przekonana, że i tak nie mam racji albo, że nawet jeśli coś powiem, to nie zostanę wysłuchana.

Zobacz teledysk:

Posłuchaj singla w serwisach streamingowych:

Entuzjastyczne reakcje na dotychczasowe propozycje Ugornej pokazują, że artystka nie będzie musiała się martwić o to, czy zostanie wysłuchana. Kolejne publikowane utwory opatrzone wyrafinowanymi teledyskami zaostrzają apetyt na więcej.

Ugorna – Amsterdam

Ugorna – Amok

Ugorna – Ziemia Ugorna

Zdjęcia: Maciej Nowak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s