Magda Bereda & Eco Studio na Dzień Ziemi

Utwór „Odzyskaj”, do którego powstał teledysk z udziałem influencera Michała Gały, promuje ekologiczny projekt edukacyjny ELECTRO-SYSTEM.

Magda Bereda dała się nam poznać jako influencerka i jedna z najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Od początku roku bierze udział w projekcie edukacyjnym Eco Studio ELECTRO-SYSTEM, promującym prawidłowe postępowanie z elektroodpadami. W Światowy Dzień Ziemi, który świętujemy 22 kwietnia, światło dzienne ujrzała ekopiosenka „Odzyskaj”, zaśpiewana przez Magdę Beredę, a skomponowana przez producentów ze Szwecji, w tym Marka Tyspera (współpracującego z PINK i Zarą Larsson).

Do utworu powstał też wideoklip, wyreżyserowany przez Alana Kępskiego, z udziałem influencera, TikTokera i finalisty „Top Model” – Michała Gały. Teledysk zawiera intro edukacyjne promujące jedną z najważniejszych zasad postępowania z elektrośmieciami – zakaz wyrzucania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego do zwykłego kosza na śmieci. W klipie znalazło się wiele motywów nawiązujących do środowiska, a sam tytuł utworu jest najlepszą zachętą do właściwego dbania o otaczający nas świat.

Singiel Magdy Beredy & Eco Studio „Odzyskaj” jest już dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/magdaberedaodzyskaj

W nowym sezonie Eco Studio ELECTRO-SYSTEM powstaje 12 edukacyjnych materiałów wideo, mających charakter kreatywnych e-lekcji przyrody i rozmów z influencerami. Prowadzącą vlog jest Magda Bereda, posiadająca milion obserwujących na TikToku, blisko milion na Instagramie, ponad 720 tys. subskrybentów na YouTube i 300 tys. na fanpage. W edukacji dzieci i młodzieży wspomaga ją Kuba Adamiak, wcielający się w rolę ekoprofesora. W wideo przedstawiają problematykę elektrośmieci i prawidłowego postępowania z nimi. Przy użyciu rekwizytu, trójkąta recyklingowego zachęcają gwiazdy internetu i muzyków do udziału w ekowyzwaniach. Gośćmi odcinków są m. in. Lanberry, Filip Lato, Kinga Sawczuk, Lena Moonlight, Magic of Y, B.R.O, WarjatRadek czy Kuba Szmajkowski.

Magda Bereda mówi:

Cieszę się bardzo, że zostałam ambasadorką tak wyjątkowego projektu. Wraz z organizacją odzysku ELECTRO-SYSTEM i Kubą Adamiakiem opowiadamy o tymm jak dbać o nasz wspólny Dom – Ziemię. Jest jedna prosta zasada, którą powtarzamy w kółko: „Nie wyrzucaj elektrośmieci do zwykłego kosza na śmieci”. Brzmi poważnie, ale sama nauczyłam się, że małe kroki mogą zdziałać wielkie rzeczy. Wszystko dzieje się w ramach dobrej zabawy i wpadają do mnie fajni goście. Mam nadzieję, że Wy też będziecie się dobrze bawić, oglądając nasze odcinki – zachęca Magda.

Z okazji Święta Ziemi ambasadorzy Eco Studia ELECTRO-SYSTEM zaangażowali się też w ciekawy konkurs. Magda i Kuba zachęcają do udziału w nim swoich fanów i do tego, aby byli nie tylko odbiorcami treści ekologicznych, ale także ich twórcami. Ze szczegółami konkursu można zapoznać się na stronie www.electro-system.pl/edukacja.

W tym roku zadanie konkursowe polega na stworzeniu własnego filmiku do ekopiosenki „Odzyskaj”. Wybierzemy wspólnie z Magdą autorów najciekawszych prac, które pokażą, jak należy postępować lub jak nie należy postępować z elektroodpadami. Zwycięzcy odwiedzą nas w Warszawie podczas Wielkiego Finału na Sprzątanie świata oraz otrzymają cenne nagrody rzeczowe w postaci projektora, smartfona lub tabletu – mówi dr Robert Wawrzonek, Prezes Zarządu organizacji odzysku ELECTRO-SYSTEM, pomysłodawca projektu Eco Studio.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s