bryska – „moja ciemność” – debiutancka płyta nareszcie JEST!

Od miesiąca króluje w radiach z piosenką „odbicie”. Od 12 tygodni jest najczęściej wyszukiwaną artystką w aplikacji Shazam. Trudno o lepszy moment na premierę jej debiutanckiej płyty – „moja ciemność” bryskiej jest już WSZĘDZIE!

Pierwszą płytę wydaje się tylko raz. I choć w ubiegłym roku na półki sklepowe trafił winyl z mini-albumem „jestem bryska” to dopiero „moją ciemność” bryska traktuje jako swój prawdziwy album numer 1. I wydaje go dokładnie rok od premiery swojej pierwszej piosenki – „naiwna”.

POSŁUCHAJ

Po tym jak media okrzyknęły ją objawieniem muzyki pop 2021 r., w tym roku wydała już 6 kolejnych singli w języku polskim i angielskim, zagrała mini-trasę koncertową, zdobyła (i wciąż zdobywa!) szczyty list przebojów, zgarnęła też swoją pierwszą nominację do Fryderyka. Mało? To jeszcze ciekawostka: do wszystkich utworów z „mojej ciemności” bryska opublikowała dziś regularne, oficjalne videoklipy!

Album „moja ciemność” to nie tylko podsumowanie na CD najważniejszych premier bryskiej, ale także ogromna ilość nowej muzyki – zarówno w oryginalnych, jak i zremiksowanych wersjach. Poza hitami „lato (pocałuj mnie)” i „odbicie” (od 4 tygodni #1 na liście Airplay Chart wg ZPAV, czyli najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiach) trafiły tu uwielbiane na koncertach „panika”, „na legalu” czy „neonowe laczki”, które wywołają uśmiech na twarzy największego ponuraka. To także zestaw elektronicznych produkcji na światowym poziomie – za sprawą Skytecha (R3HAB), Marka Neve (Shanguy) czy niemieckiego duetu HAUZ.

Wydawnictwo ukazuje się w wersji podstawowej na 1CD (15 utworów), deluxe 2CD (26 utworów – drugi krążek to dostępny po raz pierwszy na CD mini-album „jestem bryska”), a także w późniejszym terminie – na winylu (14 utworów).

tracklista:

CD1:

1. ciemność

2. odbicie (Mark Neve Remix) 

3. bajek deszcz

4. na legalu

5. kręgi w zbożu

6. mam kogoś lepszego (Skytech Remix)

7. Antarktyda (prod. sedguy)

8. Burn This Love (bryska x HAUZ)

9. Narkotyk (Jordan Banks Remix )

10. jagodowe oczy

11. drama (MANDEE Remix)

12. uff

13. guma balonowa

14. 🍭

15. ABC (Gabi Producent dla 🐻)


CD2:

1. jestem bryska

2. lato (pocałuj mnie) (MANDEE remix)

3. BFF

4. neonowe laczki

5. panika

6. Burn This Love (by Alex Parker)

7. nagłos

8. naiwna

9. drama

10. lato (pocałuj mnie)

11. odbicie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s