Piotr Zborowski, były wokalista Felievers, prezentuje drugi solowy singiel! Posłuchajcie go “Teraz i Tu”!

Piotr Zborowski przez ostatnich kilka lat z sukcesem reprezentował młodzieżowy boysband Felievers, z którym koncertował, nagrywał piosenki, teledyski a nawet grał w filmie! Po kilku latach współpracy przyszła jednak pora by rozpocząć solową karierę. Z końcem lutego udostępnił swój pierwszy solowy singiel „Luce Verde” wraz z teledyskiem, który obejrzało już ponad 30 tysięcy osób!

Na podkreślenie zasługuje fakt, że Piotr jest autorem zarówno tekstu, muzyki jak i producentem każdego swojego singla. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej premiery „Teraz i Tu”.

Każdy powinien mieć taką osobę, która gasi wszystkie nasze zwątpienia i właśnie wtedy, kiedy jej potrzebujemy motywuje i daje siłę do natychmiastowego działania – mówi o singlu Piotr.

POSŁUCHAJ W SERWISACH CYFROWYCH

Piotr Zborowski to producent, songwriter, wokalista. Przez kilka ostatnich lat wyprodukował niejeden utwór, w większości dla innych artystów – w tym ostatni singiel bryskiej „Bajek deszcz”.  Przez lata swojej działalności muzycznej z zespołem Felivers zbudował grono oddanych odbiorców – na jego instagramowym profilu obserwuje go niemal 55 tysięcy osób. Ostatnio rozpoczął również działalność na TikToku, gdzie jego filmy zaliczają viralowe wyświetlenia.

Piotra znajdziecie tutaj:
IG: https://www.instagram.com/piotrekzbor…
TT: https://www.tiktok.com/@piotrekzborowski

Posłuchaj także debiutanckiego “Luce Verde”:
https://www.youtube.com/watch?v=G2q6hPpJ8UE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s