Serca Dla Serc – Patrycja Markowska i Dawid Karpiuk wystawiają na aukcję swój koncert!

„Na zakończenie dnia wierzę wciąż, że idę w dobrą stronę…” – to słowa refrenu utworu „Na Zakończenie Dnia”, który promuje nowy album Patrycji Markowskiej, nabrały szczególnego sensu w obliczu wydarzeń za naszą wschodnią granicą. Do pracy nad utworem Patrycja, zaprosiła wokalistę grupy Dziwna Wiosna – Dawida Karpiuka. 

Patrycja zachęca do wzięcia udziału w akcji na swoim kanale, na YouTube:

Wierząc, że muzyka w tym trudnym czasie może też służyć – Patrycja i Dawid zdecydowali się powiązanie premiery z działaniem na rzecz potrzebujących. I tak premierze klipu towarzyszy akcja SERCA DLA SERC. Jaka jest jej idea? Muzycy proszą o przekazanie pieniądze na zakup leków dla ukraińskich szpitali oferując temu, kto przekaże największą sumę  – premierowy, najmniejszy – choć wielki sercem, koncert świata. Oprócz występu Patrycja i Dawid wyślą nagranie video z imiennym podziękowaniem za wsparcie akcji do 10 wybranych osób z listy wpłacających. 

Teledysk do utworu „Na Zakończenie Dnia” można zobaczyć w serwisie YouTube: 

Utwór jest też dostępny na wszystkich serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/MarkowskaKarpiuk 

Za nami tygodnie okrutnej wojny u naszych braci na Ukrainie. Wszyscy masowo pomagamy. I jest to precedens na skalę światową. Pomagamy kobietom i dzieciom, osobom starszym. Otwieramy dla nich domy i nasze serca” – mówi Patrycja Markowska – Chcę razem z Wami zrobić coś jeszcze dobrego! 

Artystka przy wsparciu fundacji „SIE POMAGA” organizuje zbiórkę pieniędzy.   

Kwota 100 000 złotych przeznaczona zostanie w całości na zakup leków kardiologicznych dla ukraińskich szpitali. Następnie prof. Maciej Banach, wybitny polski kardiolog, który współpracuje z Narodowym Instytutem Kardiologii w Kijowie (Strazhesko Institute of Cardiology), pomoże odpowiednie leki zakupić i przetransportować je do Ukrainy. 

Link do aukcji: https://www.siepomaga.pl/patrycjamarkowska 

Wpłacajcie proszę. Do osoby, która wpłaci najwięcej przyjadę razem z Dawidem Karpiukiem
z zespołu Dziwna Wiosna i razem wykonamy u niej nasz najnowszy singiel „Na zakończenie dnia”. To nasza premiera. Oddamy Wam nasze serca i wszystko co w nas gra. Zagramy dla Was utwór po raz pierwszy. W Waszym domu, na Waszym podwórku, dla babci, dziewczyny lub taty. Jak tylko zapragniecie” – apeluje Patrycja Markowska. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s