Singiel „12H” kolejną zapowiedzią debiutanckiego albumu Cooks

Cooks to przedstawiciel polskiego R&B i Urban Music. Charakterystyczną nostalgię w głosie łączy z lotnymi melodiami, do których ma niemały talent. Na co dzień dzieli twórczą pracę w studio z zawodowymi obowiązkami sushi mastera. Singiel „12H” jest obrazowym opowiadaniem o przeplataniu się obu tych światów i odniesieniem do wielu życiowych rozterek współczesnych 20-kilkulatków.

Pod aliasem Cooks kryje się Marcin Kubizna, 25-letni artysta, którego dotychczasowa twórczość kojarzyła się przede wszystkim z hip-hopem. Słychać to zwłaszcza na jego debiutanckiej EP-ce „Miałem sen” z 2019 roku. Aktualnie rap to jedna ze składowych brzmienia, nad jakim Marcin pracuje, a zdecydowanie bliżej mu do stylistyki Urban Music, która jest wypadkową wspomnianego rapu, popu oraz R&B. Współpraca z Cooksem jest więc otwarciem się wytwórni Kayax na nowe brzmienia i pokazaniem, że label wciąż trzyma rękę na pulsie oraz reaguje na to, co dzieje się na polskim rynku fonograficznym.

Po udostępnieniu jeszcze w zeszłym roku singla „Parasole”, przyszedł czas na kolejną zapowiedź debiutanckiego albumu artysty, który tym razem firmuje utwór „12H”. Dla Cooksa jest to bardzo osobisty numer, w którym opowiada o konieczności łączenia życia zawodowego z pracą w studio i spełnianiem marzeń o byciu wielkim artystą. Piosenkę wzmacnia dodatkowo klimatyczny obrazek, który można już obejrzeć na KayaxTV:

Singiel „12H” dostępny we wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych: https://Kayax.lnk.to/12H

Cooks:

Facebook:
www.facebook.com/JestemCooks
Instagram:
www.instagram.com/JestemCooks

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s