Ruszył preorder płyty „PIĘKNO. Tribute to Breakout” grupy Rita Pax z Pauliną Przybysz na wokalu

Rita Pax zapowiada trzeci w swojej karierze album. Tym razem będzie to wyjątkowe wydarzenie – krążek będzie hołdem złożonym kultowej grupie Breakout

Wydawnictwo zwiastują wydane już 3 mocne single – „Gdybyś kochał, hej…”, „Poszłabym za Tobą” i „Pomaluj moje sny”, ma grupa zapowiada, że to jeszcze nie koniec i przed premierą krążka oddadzą nam jeszcze coś smakowitego.

W 2019 roku odbyła się jubileuszowa 10. trasa Męskiego Grania, z tej okazji festiwal zaprosił uznanych polskich artystów do stworzenia specjalnych koncertów, poświęconych kultowym polskim piosenkom. Jedną z zaproszonych artystek była Paulina Przybysz, a materiał z którym przyszło jej się zmierzyć, to właśnie utwory grupy Breakout. Naturalnym wyborem było przygotowanie tego materiału z grupą Rita Pax, z którą Paulina wydała dotąd dwie, świetnie przyjęte przez odbiorców płyty „Rita Pax” i „OId Transport Wonders”. Jubileuszowa edycja Męskiego Grania zbiegła się w czasie z 50 rocznicą wydania pierwszej płyty zespołu Breakout, a powstałe covery i aranżacje okazały się Ricie Pax na tyle bliskie, że zespół postanowił zarejestrować materiał i tak powstała płyta „Piękno. Tribute to Breakout”, której premiera planowana jest na 6 maja 2022.

KUP ALBUM W PREORDERZE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s