sanah i Artur Rojek we wzruszającej opowieści o miłości i tęsknocie

Co za duet, co za piosenka! sanah nie przestaje zaskakiwać fanów. Artystka przedstawiła właśnie kolejną kompozycję, która zapowiada jej nadchodzącą płytę „Uczta”. Utwór „Tęsknię sobie” to przepiękna, liryczna opowieść o miłości i tęsknocie. Wraz z sanah snuje ją Artur Rojek.

POSŁUCHAJ

„Tęsknię sobie” to czwarta piosenka z albumu, którego premiera zaplanowana jest na 15.04. Wcześniej sanah ujawniła utwory:

„Czesława” – nagrany z Natalią Grosiak (Mikromusic) to swego rodzaju hołd dla wielkiej postaci polskiej piosenki, zainspirowany po części również kultowym filmem Jean-Pierre’a Jeunet’a „Amelia” z 2001 roku.
„Szary świat” z zespołem Kwiat Jabłoni, który jest dla nas wszystkich jasnym promykiem światła w czasach spowitych mrokiem niedalekiej wojny.
„Mamo tyś płakała”, który sanah wykonuje z Igorem Herbutem. Cały dochód z tej piosenki przekazany zostanie Stowarzyszeniu Siemacha – organizacji, która zaangażowana jest w pomoc ofiarom wojny w Ukrainie, a w szczególności dzieciom.

Album „Uczta” to 11 piosenek, które sanah śpiewa w duetach ze znakomitościami polskiej sceny muzycznej. „Zapraszam Was do swojego stołu – tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem” – zachęca artystka.

A w kwietniu 2022 roku sanah wyruszy w trasę koncertową „Uczta Tour ‘22”, w ramach której zagra 12 wyjątkowych koncertów na największych arenach w Polsce. Pierwszy z nich odbędzie się już 18 kwietnia w Warszawie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s