Krakowska ANOWA nie boi się już bać

W dniu 44 urodzin ukazał się nowy singel krakowskiej wokalistki Agnieszki Nowakowskiej ukrywającej się pod szyldem Anowa zatytułowany „Nie Boję Się Już Bać”.

„W tekstach opowiadam o swojej drodze, jaką przebyłam. Gdybym miała określić siebie jednym słowem? ODWAGA. Wyszłam z szarości, czerni w kierunku jasnej i kolorowej strony życia. Staram się to oddać w swojej muzyce. Przekazać cały wachlarz emocji, jakich doświadczam. Jestem dowodem na to, że wszystko jest możliwe. Na nic nie jest za późno.” 

Singiel “Nie bój się bać” dostępny jest na platformie Spotify: https://smarturl.it/NieBojeSieJuzBac

ANOWA to artystka, która w swoich kompozycjach czerpie z tradycji polskiej piosenki, na których się wychowała. Pierwszy singiel, jaki prezentuje na swoje 44-te urodziny to utwór „Nie boje się już bać”. Akustyczne, intymne brzmienia opowiadają kobiecą historię o odwadze bycia sobą, o zaakceptowaniu swojej wrażliwości i delikatności. Spokojna nuta na niespokojne czasy. Jest to pierwsza z 14 piosenek, które ANOWA przygotowuje wraz z producentką Karo Glazer na swoją debiutancką płytę. Całość nagrywana jest w MAQ Studio przez muzyków sesyjnych. Czekamy na kolejne utwory, które, jak sama artystka mówi, są różnorodnymi opowieściami o kobietach, uczuciach, emocjach. Posłuchamy zarówno ballad, jak i utworów z bardziej rytmicznym flow. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s